حرف های رضا کیانیان درمورد سریال شهرزاد 2

مجله عالی ها

حرف های رضا کیانیان درمورد سریال شهرزاد 2

حرف های رضا کیانیان درمورد سریال شهرزاد ۲ ۲۵ خرداد ۱۳۹۶

561250813 حرف های رضا کیانیان درمورد سریال شهرزاد 2

حرف های رضا کیانیان درمورد سریال شهرزاد ۲ 

سریال شهرزاد ۲ با حضور بازیگران اخیر در مرحله توزیع قرار دارد و باید دید مردم از آن چطور استقبال خواهند کرد. رضا کیانیان در اینستاگرام درمورد این سریال نظر جالبی داد. رضا کیانیان در صفحه خود در اینستاگرام به اظهار نظر درمورد‌ سریال «شهرزاد» پرداخت.رضا کیانیان با انتشار تصویر‌هایی از نقش خود در فصل دوم «شهرزاد» درمورد فصل دوم این سریال نوشت.

 

این بازیگر در همین راستا نوشته هست: «دوشنبه ۲۹ خرداد میتوانید نخستین قسمت از فصل دوم سریال «شهرزاد» را ببییند. من فصل اول «شهرزاد» را دوست داشتم و سه بار درمورد‌اش نوشتم. برای فصل دوم نقشی به من توصیه شد که نتوانستم قبول نکنم. نقشی پر از تناقص پر از چالش‌های درونی و از همان نقش‌هایی که دوست دارم. در تولید سریال مثل حسن فتحی اکثر از انگشتان یک دست نداریم. تا به حال هر چه ساخته مفید بوده و در رأس همۀ شهرزاد بود.

 

و حالا فصل دوم «شهرزاد». همه ی وقت فصل دوم سخت‌تر از اولی هست. نوشتن و ساختنش جسارت می خواهد. به ویژه که اولی مفید باشد چون توقع بیننده بالا رفته هست. حالا با همین توقع بالا به مشاهده فصل دوم «شهرزاد» بنشینید. در روز دوشنبه ۲۹ خرداد که دست بر قضا روز تولد من هم هست.»

640589902 حرف های رضا کیانیان درمورد سریال شهرزاد 2

 

برچسب ها :

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.