گران قیمت ترین کیف های زنانه جهان را بشناسید

مجله عالی ها

گران قیمت ترین کیف های زنانه جهان را بشناسید

گران قیمت ترین کیف های زنانه جهان را بشناسید ۲۵ خرداد ۱۳۹۶

2111997605 گران قیمت ترین کیف های زنانه جهان را بشناسید

گرانقیمت ترین کیف های زنانه جهان را بشناسید 

بعضی از کیف ها میباشند که به طور خاص طراحی میشوند و هرکسی نیز قدرت خرید انها را ندارد. ما به گران ترین کیف های جهان می‌پردازیم. گاهی در حالی‌که در خیابان های شمال شهر قدم می‌زنید یا به مراکز خرید لاکچری، مثل سام سنتر یا تندیس، میروید پشت ویترین مغازه ای کیفی دستی را میبینید که آنقدر چشمگیر هست که واقعا مجبورتان میکند بایستید و به آن نگاهی بیندازید.

 

این چمشگیر بودن شاید به علت رنگ روشن چرم آن یا به سبب کریستال های سواروفسکی باشد که روی آن کار شده یا به علت خز باشکوه یا پرهای ظریف کارشده اش، و بالاخره شاید به علت الماسی باشد که روی آن می درخشد.کیف هایی که فریاد می‌زنند «صاحب من پولدار هست» ممکن هست نمایی کاملا چشمگیرو درخشنده داشته باشند،

 

ممکن هست هم زیبایی انها با ظرافت و لطافت توام باشد؛ به هر ترتیب کیف هایی که محصول شرکت هایی نظیر فندی، لانامارکس، هرمس، گوچی، لوییس ویتون، شنل، سلین یا حتی رالف لاورن باشند به گونه ای میباشند که وقتی آن را در دست کسی میبینید بلافاصله در می یابید که صاحب آن چندین میلیون تومان برای آن پرداخته هست. کدام کیف ها به رهگذرانی که آنها را می‌بینند اعلام میکنند «صاحب من پولدار هست»؟

 

در مرکز خرید سام سنتر گشتی زدیم و چندنمونه از این کیف های رویایی را پشت ویترین ها دیدن کردیم. اغلب شرکت رولف رولن را با پیراهن های کشی ای که معمولا افراد موقع اسب سواری می‌پوشند می شناسند، ولی مدل کیف «ریکی»، محصول جدید این شرکت، آنقدر نفیس هست که نمی‌توانید از آن چشم بردارید.

 

فروشنده برایم توضیح میدهد که «ریکی» مدلی هست که رالف به نام همسرش نام گذاری کرده هست و می‌توان آن را آلبوم ای از ظرایف و پیچیدگی ها دانست که گرچه پرکاربرد هم هست.

1559974303 گران قیمت ترین کیف های زنانه جهان را بشناسید

هر یک از این کیف ها کار دست و ساخت ایتالیاست. یک قفل و کلید از مدل سنتی هم روی انها قرار گرفته هست. آستر این کیف از نظر رنگ با رویه خارجی چرم آن متفاوت هست. هر یک از کیف های این مدل با نخل هایی از کتان براق با توجه و ظرافت کوک خورده هست. چرمی در ساخت کیف به کار رفته، همان گونه که از نام آن مشخص هست، نرم و ارتجاعی و چرب هست.

 

قیمت این کیف هفت میلیون تومان هست؛ کیف خزدار «پیکابو» هم محصول فندی هست که ۱۰ میلیون تومان قیمت دارد و پولدار بودن صاحبش را فریاد میکشد.از این کیف ها فقط یک عدد پشت ویترین هست و معمولا مشتریان خاص انها را سفارش می‌دهند. گرچه فکر نکنید این‌ها گران ترین کیف هایی هست که میتوانید آنجا دیدن کنید؛

 

کیف هایی میباشند که قیمت شان سه برابر این هست؛ مثل کیف «بیر کین» که محصولی از شرکت هرمس هست و به نام جین بیر کین، بازیگر سینما، اسم گذاری شده هست.شاید بتوان آن را یکی از برترین مشابه کیف هایی دانست که ثروتمندی صاحبش را یادآور می‌شود؛ خانمی که آن را در دست دارد، نه تنها حداقل ۳۰ میلیون تومان برای آن پرداخت کرده هست،

 

به خوبی می‌داند چگونه با آن خودنمایی کند؛ به خصوص اگر مدل محشر آن راکه به رنگ صورتی هست در دست داشته باشد.کیف «بیر کین» و همچنین مدل غبطه آور قبلی آن، یعنی «کلی» که به نام گریس کلی، بازیگر مشهور سینما نام گذاری شد، هر دو کار دست و ساخت ایتالیا میباشند. اجزای سخت افزاری این کیف ها از طلا یا پلاتین درست شده اند که کدر نشوند؛ زیرا عمر این کیف ها بسیار طولانی هست.

 

هر زنی آرزو دارد آلبوم ای از کیف های دستی برندهای گوناگون را داشته باشد، اما تنها عده ای معدود از ثروتمندان چنین فرصتی را دارند. کمتر زنی را می‌بینیم که بگوید: «به اندازه کافی کیف دستی دارم، دیگر کیف نمیخواهم.» در عین حال برندهای معتبر کیف هم محصولات خود را در رنگ ها و طرح های متنوعی عرضه می‌کنند. کیف های برند برای هر مراسمی نیز عرضه می‌شوند.

974384853 گران قیمت ترین کیف های زنانه جهان را بشناسید

در حال حاضر تعدد برندهای کیف زنانه آنقدر چندان شده هست که گزینه یک برند بسیار دشوار هست. هر زنی در زمان خروج از منزل یک کیف دستی به همراه دارد و کسانی هم که نمیخواهند سنگینی آن را روی شانه شان احساس کنند، یه کیف های دستی کوچک روی می آورند. در همین راستا اکنون کیف های «مینودیر» محبوبیت زیادی میان ستاره ها

 

و مشاهیر جهان پیدا کرده اند. برندهای معتبر جهانی نیز امسال مشابه هایی بی نظیر از این نوع کیف را به بازار عرضه کردند؛ اما گران ترین محصولات این برندها را می‌توان در معدود مراسمی که ستارگان در آن حضور چشمگیر دارند دیدن کرد.

 

۱۰ مشابه از کیف های گران زنانه را به شما معرفی میکنیم.

هرمس

1214763795 گران قیمت ترین کیف های زنانه جهان را بشناسید

کیف «بایکینگ» تمساحی مات که به یاد جین برکین، خواننده و بازیگر، نام گذاری شده گران ترین محصول این برند هست و ۱۲۰ هزار دلار قیمت دارد. این کیف اسطوره ای به نماد ثروت و مکنت تبدیل شده و یک الماس ۱۰ قیراطی نیز روی بستری از جنس طلای سفید، روی در کیف، کار شده هست. قیمت بی نظیر این کیف متقلبان را به طمع انداخت

 

و اخیرا دولت کانادا محموله ای شامل ۱۶ هزار مشابه تقلبی از آن را مصادره کرد. مبارزه با کیف های زنانه تقلبی هزینه ای برابر ۲۱۰ میلیون دلار برای دولت کانادا به همراه داشته هست.

 

هیدل

1834119752 گران قیمت ترین کیف های زنانه جهان را بشناسید

اینکیف «گادینو» که از پوست کروکودیل سفید ساخته شده هست ۳۹ الماس دارد که به صورت کاملا هنرمندانه روی گیره هایی از طلای سفید در این کیف کار شده اند. این طراحی بی نظیر را هیلد پالادینو، طراح نروژی، انجام داده هست.این طراحی که کار خود را در سال ۲۰۰۱ آغاز کرد اکنون در بین چند برند لوکس کیف های زنانه جای گرفته هست.

 

کیف های او غالبا در بین گران ترین کیف های جهان قرار داشته هست و در فروشگاه های گران قیمتی مثل «برگدورف گودمن» و «هاروی نیکولز» خرید و فروش میشود. اخیرا او علیه فساد بهره گیری از نیروی کار ارزان در کشورهای در حال توسعه موضع گیری کرد و به همین علت طراحی های او معمولا در ایتالیا ساخت می‌شوند.

 

لانا مارکس

258226218 گران قیمت ترین کیف های زنانه جهان را بشناسید

مدیرعامل برند «لانا مارکس» کیف های خود را از جنس پوست تمساح، سوسمار، کروکودیل و شترمرغ طراحی می‌کند. حدود ۱۵۰ مدل در صد رنگ برای مشاهیری طراحی شده هست که عاشق بهره گیری از کیف های خوشگل و لوکس میباشند؛ مشاهیری مثل آنجلینا جولی، جنیفر آنیستون، پاریس هیلتون، درو بریمور، کیت وینسلت، چارلیز ترون، هلن میرن و الیزابت تیلور از مشتریان وفادار «لانا مارکس» بوده اند.

 

چارلیز ترون فرصت پیدا کرد با یکی از محصولات صدهزار دلاری «لانا مارکس»، به نام «کلئوپاترا»، روی فرش قرمز امسال حضور پیدا کند که ۱۵۰۰ الماس سفید و قرمز برش خورده و کاملا تراشیده، در کنار طلای سفید ۱۸ عیار، آن را تزیین کرده بودند.

 

لویی وویتون

2076601341 گران قیمت ترین کیف های زنانه جهان را بشناسید

دیدن این برند در این لیست کاملا طبیعی هست. منزل مد فرانسه نماد کلاس و فرهیختگی دو قرن جدید بوده هست. برند ویتون فقط در هند ارزشی برابر با ۲۵٫۹ ملیارد دلار دارد. این برند زیبای کیف همواره در لیست برترین های این صنعت جای گرفته هست.

 

از کیف «رین دراپ بساچی» که ضدآب بود و ۲۰ هزار دلار قیمت داشت گرفته تا «نیوایج ترولر» که کوله پشتی با چند کابل موبایل و قیمت ۲۶ هزار دلار هست. این برند همواره سلیقه همگان را برآورده کرده هست. این کیف مطمئنا یکی از گران ترین کیف های جهان هست.

 

جودیث لیبر

415650982 گران قیمت ترین کیف های زنانه جهان را بشناسید

این هم یکی دیگراز برندهای گرانقیمت کیف دنیاست. طراح مجارستانی این کیف شرکت خود را در سال ۱۹۶۳ راه اندازی کرد. نام او خیلی زود در اروپا مشهور شد و به تدریج در کل جهان بر سر زبان ها گشت. بانوی اول تعداد زیادی از کشورهای جهان جزو مشتریان این برند محسوب میشوند.

 

این برند در ساخت کیف های جواهرنشان که با کریستال و جواهر تزیین میشوند شناخته شده هست. کیف «پرشس رز» یکی از لوکس ترین محصولات این برند هست که ۴۲ قیراط انواع جواهر، از جمله الماس و کهربا و یاقوت، در تزیین آن بهره گیری شده هست. این اثر لوکس قیمتی برابر با ۹۰ هزار دلار دارد.

 

مارک جیکوبز

803031867 گران قیمت ترین کیف های زنانه جهان را بشناسید

این برند به علت محصول انحصاری کیف دستی «کارولین کروکودیل» مشهور شد که ۵۰ هزار دلار قیمت داشت. این قیمت هرگز از خرید این محصول بینظیر پیشگیری نکرد. این کیف که از پوست کروکودیل صورتی ساخت شده از محبوب ترین مشابه های ساخت شده تا کنون هست.

 

مارک جیکوبز سال ها با موفقیت در لوئی ویتون کار کرد و در نهایت برند خود را برای ساخت برترین محصولات مد جهان راه اندازی کرد. او اکنون محصولات خود را در بیش از ۲۰۰ فروشگاه در ۸۰ کشور جهان به روش می‌رساند.کیف «دلری» نیز با طراحی بی نظیر از جنس چرم صورتی، با تزییناتی از جنس طلا و قیمت دو هزار دلار، یکی دیگر از محصولات محبوب این برند هست.

 

شانل

1798211215 گران قیمت ترین کیف های زنانه جهان را بشناسید

 به گزارش عالی ها مسلما «شانل» هرگز از لیست گران ترین کیف های زنانه حذف نخواهدشد! این برند همراه همیشگی ستارگان در مراسم اسکار و معرفی فیلم ها و تمامی مراسم مهم بوده هست که مُد در آنها نقشی مهم داشته هست. «کوکو شانل» برند خود را در سال ۱۹۰۹ راه اندازی کرده و همواره جزو ۱۰ برند برتر جهان باقی مانده هست. قیمت این کیف ۳۱ هزار دلار هست.

 

فندی

515704460 گران قیمت ترین کیف های زنانه جهان را بشناسید

اگر بخواهیم درمورد لوکس ترین کیف های ایتالیایی صحبت کنیم، مسلما باید به «فندی» هم اشاره کنیم. این منزل مد ایتالیا در سال ۱۹۲۵ پایه گذاری شده و برای ساخت «بگت» یا «کیف دستی بی» شناخته شده هست. این کیف دستی های جذاب به رنگ های سیاه تمساحی و سفید بره ای و انواع طراحی های دیگر ارائه شده و قیمت هر یک حدود ۲۸ هزار دلار هست.

 

موآواد

396699112 گران قیمت ترین کیف های زنانه جهان را بشناسید

کیف هزار و یک شب الماس خالص این برند که از طلای ۱۸ عیار و با بیش از ۴۵۰۰ قطعه الماس تزیین شده یکی از گران ترین کیف های جهان هست. این کیف جواهرنشان که جزو گرانترین و گرچه زیباترین طراحی های این برند هست قیمتی برابر ۳٫۸ میلیون دلار دارد؛ بنابراین نام آن در کتاب «کتاب گینس ۲۰۱۰» بعنوان ارزشمندترین کیف جهان ثبت شد.

 

پرادا

1127823642 گران قیمت ترین کیف های زنانه جهان را بشناسید

برند «پرادا» در طراحی محصولات لوکس و گرانقیمت تازه کار نیست. این منزل مد ایتالیایی در سال ۱۹۱۳ پایه گذاری شد. هرند کیف های تولیدی این برند همواره جزو برجسته ترین محصولات مد جهان بوده اند، این برند همواره محصولاتی متنوع از لباس، جواهرات، عطر، کفش و ساعت را نیز ساخت کرده هست. طراحی های «پرادا» هر سال بهتر می‌شوند.

1726523578 گران قیمت ترین کیف های زنانه جهان را بشناسید

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.