ملانیا ترامپ پس از 5 ماه بالاخره به کاخ سفید آمد

مجله عالی ها

ملانیا ترامپ پس از 5 ماه بالاخره به کاخ سفید آمد

ملانیا ترامپ پس از ۵ ماه بالاخره به کاخ سفید آمد ۲۵ خرداد ۱۳۹۶

1254648093 ملانیا ترامپ پس از 5 ماه بالاخره به کاخ سفید آمد

ملانیا ترامپ پس از ۵ ماه بالاخره به کاخ سفید آمد 

ملانیا ترامپ پس از حدود ۵ ماه بالاخره رضایت تا محل سکونت خود را از برج ترامپ به کاخ سفید انتقال دهد. وی همراه با پسرش به کاخ سفید قدم گذاشت. نقل مکان همسر ترامپ به کاخ سفید | خانواده دونالد ترامپ پس از گذراندن تعطیلات آخر هفته در نیوجرسی، روز یکشنبه به واشینگتن دی سی بازگشتند.

 

در حالی‌که تا تولد ۷۱ سالگی ترامپ مدت کوتاهی باقی مانده ، همسرش ملانیا و پسر نوجوان ۱۱ ساله شان بارون نیز به کاخ سفید- واشینگتن نقل مکان کردند. به گزارش عالی ها همین طور قرار هست والدین ملانیا ترامپ، ویکتور و امالیجا ناوس که در امریکا زندگیمی کنند ولی هر سال به کشور زادگاهشان اسلوونی بازمی گردند نیز به آن ها ملحق شوند.

164657626 ملانیا ترامپ پس از 5 ماه بالاخره به کاخ سفید آمد

ملانیا و دونالد ترامپ به همراه پسرشان بارون

 

بالاخره پس از مدت ها همسر و پسر دونالد ترامپ برای اقامت به کاخ سفید آمدند، انها پس از بهریاست جمهوری رسیدن ترامپ تصمیم به ماندن در شهر نیویورک گرفتند تا پسرشان مجبور به ترکمدرسه قبلی اش در اواسط سال تحصیلی نشود.این خانواده سه نفره روز یکشنبه به مریلند رسیدند و سپس در واشینگتن از هوا پیما خارج شده و باعبور از زمین های چمن به سمت کاخ سفید رفتند و والدین ملانیا نیز به آن ها پیوستند.

1415750580 ملانیا ترامپ پس از 5 ماه بالاخره به کاخ سفید آمد

بارون پسر کوچک دونالد ترامپ

 

والدین ملانیا ترامپ در کاخ سفید
انتظار میرود از این پس والدین ملانیا اکثر در اطراف کاخ سفید دیدن شوند، چرا که آن ها بهدخترشان در بزرگ کردن پسرش بارون کمک میکنند و با آمدن انها به کاخ سفید، مطمئنا خانوادهناوس برای بازدید از دختر و نوه شان اکثر به آنجا خواهند آمد، البته این زوج قصد نقل مکاندائمی به واشینگتن را ندارند.

50033979 ملانیا ترامپ پس از 5 ماه بالاخره به کاخ سفید آمد

همسر و فرزند ترامپ به کاخ سفید نقل مکان کردند

 

پدربزرگ و مادربزرگ اسلوونیایی بارون در حال حاضر با دختر و نوه شان بارون در برج پنت هاوسترامپ در نیویورک زندگی میکنند.آن ها همین طور اکثر آخر هفته ها را با انها در اقامتگاه مار- ا- لاگو و یا در کلوپ گلف ترامپ درنیوجرسی می گذرانند.

1530015904 ملانیا ترامپ پس از 5 ماه بالاخره به کاخ سفید آمد

خانواده ترامپ هنگام عبور از زمین چمن منتهی به کاخ سفید

 

نقل مکان همسر ترامپ به کاخ سفید
هفته قبل گزارش شده بود که ملانیا و بارون قصد دارند در ۱۴ام ماه ژوئن و قبل از تولد رئیس جمهوربه کاخ سفید نقل مکان کنند، رویدادی که از قبل سرشناس هست ترامپ آن را به صورت باشکوهی جشن می‌گیرد.در حدود ساعت ۸ شب نیز ملانیا در شبکه اجتماعی توئیتر عکسی منتشر کرد و نوشت:“در انتظار خاطرات خوبی هستم که در منزل جدیدمان می سازیم.”

884670424 ملانیا ترامپ پس از 5 ماه بالاخره به کاخ سفید آمد

آقا و خانم ناوس ، والدین ملانیا نیز به کاخ سفید آمدند

 

کمی پس از این پیام، مدیر ارتباطات او به نام استفانی گریشام نیز نقل مکان انها را به کاخ سفید تایید کرد.ملانیا و بارون در پنج ماه اول ریاست جمهوری ترامپ در برج ترامپ در منهتن زندگی می کردندتا سال تحصیلی بارون در شهر نیویورک به پایان برسد.

1346799810 ملانیا ترامپ پس از 5 ماه بالاخره به کاخ سفید آمد

پدر و مادر زن ترامپ

 

بارون ترامپ نخستین پسربچه ساکن در کاخ سفید از سال ۱۹۶۳از آنجا که به صورت معمول پس از آنکه رئیس جمهور جدیدی در امریکا گزینش میشود، خانواده اشنیز با وی به کاخ سفید نقل مکان میکنند، عدم حضور ملانیا و بارون موجب انتقادهایی در این اساس شده بود.

 

از سال ۱۹۶۳ به بعد ، بارون نخستین پسربچه ای هست که در کاخ سفید زندگی خواهد کرد. نخستین پسریکه پیش از آن در این ساختمان اقامت کرد ، جان اف کندی جونیور پسر سه ساله رئیس جمهور اسبقجان اف کندی بود.

1534197381 ملانیا ترامپ پس از 5 ماه بالاخره به کاخ سفید آمد

ملانیا و پسرش بارون با تاخیر پنج ماهه به کاخ سفید نقل مکان کردند

333262651 ملانیا ترامپ پس از 5 ماه بالاخره به کاخ سفید آمد

سرشناس هست ترامپ جشن تولدهای خود را باشکوه برگزار میکند، عکس بالا کیکعظیمی هست که در یکی از تولدهایش درست شده بود

599280012 ملانیا ترامپ پس از 5 ماه بالاخره به کاخ سفید آمد

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.