کفش های پاشنه بلند زنانه با طراحی عجیب و غریب

مجله عالی ها

کفش های پاشنه بلند زنانه با طراحی عجیب و غریب

کفش های پاشنه بلند زنانه با طراحی عجیب و غریب ۲۷ خرداد ۱۳۹۶

100781883 کفش های پاشنه بلند زنانه با طراحی عجیب و غریب

کفش های پاشنه بلند زنانه با طراحی عجیب و غریب 

بعضی اوقات کفش های پاشنه بلند با طراحی های عجیب غریبی ارائه می‌شوند که هم طنز میباشند و هم زحمت خانم ها برای راه رفتن را اکثر می‌کنند. در ادامه این مقاله، ۱۰ مشابه از عجیب ترین و غیرمرسوم ترین کفش های پاشنه بلند زنانه را برایتان گزینش کرده ایم که شاید فقط عده ای خاصی از مردم جامعه به خرید و پوشیدن انها علاقه داشته باشند.

 

از جمله می‌توان به کفش سرسره ای اشاره کرد که به ندرت پیش می‌آید که یک خانم در یک مجلس رسمی یا حتی غیررسمی آن را بپوشد.در این راستا، از شما دعوت می‌کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

 

پاشنه کفتری

ژاپنی ها عموما قادرند از مقولات ساده زندگی، ایده های بزرگ بگیرند. از جمله میتوان به کفش های نمدی به شکل کبوتر اشاره کرد که در ظاهر عجیب و شاید حتی وحشتناک به نظر برسند اما هدف از ساخت انها، دوستی با کبوترها اعلام شده هست. در شهر توکیوی ژاپن پارکی به نام Ueno وجود دارد که شمار زیادی کبوتر در آن ساکن میباشند.

 

این کبوترها اغلب از عبور و مرور مردم در پارک دچار وحشت شده و اقدام به پرواز میکنند. از این رو، یکی از شهروندان که مسیر همیشگی وی از این پارک هست، برای جلوگیری از ترس پرنده ها، کفش هایی از جنس نمد و به شکل کبوتر تهیه کرده و می‌پوشد تا بدین صورت دوستی خود را به کبوترها نشان دهد.
906066931 کفش های پاشنه بلند زنانه با طراحی عجیب و غریبپاشنه مینی ماوس

یک طراح ایتالیایی موسوم به «اسکار تایه» این کفش ها را به صورت صندل های پاشنه بلند و یک بنده طراحی کرده که در بخش پاشنه دارای دو گوش به سبک مینی ماوس میباشند. این کفش ها اکثر برای دوستدران دنیای فانتزی دیزنی مناسب به نظر می‌رسند.
2026446274 کفش های پاشنه بلند زنانه با طراحی عجیب و غریب

236801274 کفش های پاشنه بلند زنانه با طراحی عجیب و غریب

این کفش ها بین ۴۵۰ تا ۷۰۰ دلار – بسته به طرحشان – قیمت دارند. بعضی از انها پاشنه های پارچه ای دارند و بعضی دیگر از ساتن و سنگ های براق درست شده اند. اما طراحی کلی کفش در تمام مدل ها اثبات باقی می‌ماند.

 

کفش های پاشنه بلند سیسیلی دولچه اند گابانا

این کفش های پاشنه بلند و رنگارنگ که اکثر عجیب میباشند تا خوشگل را کمپانی دولچه و گابانا با قیمت ۴۹۹۵ دلار عرضه میکند. جنس کفش ها نخ و چرم هست که قسمت پاشنه آن را مجسمه یک بانوی سیسیلی تشکیل داده و بند قوزک آن از پارچه های نخی و رنگی درست شده هست. سنگ های تزئینی و آرم برجسته کمپانی در کفی کفش از دیگر ویژگی های آن میباشند.55010173 کفش های پاشنه بلند زنانه با طراحی عجیب و غریبپاشنه های قابل تعویض

اگر خانم باشید حتما می‌دانید که با کفش های پاشنه بلند نمیتوان برای ساعات طولانی راه رفت. بنابراین کسانی که دوست دارند در مناسبت های خاص کفش های پاشنه دار بپوشند، اما همزمان هم دلشان میخواهد پس از اتمام مراسم کفش های تخت به پا داشته باشند، میتوانند از ایده Mime et moi بهره گیری کنند.

 

بنا بر این طرح، پاشنه های کفش قابل تعویض هست و شما می‌توانید هر بار که اراده می‌کنید، کفش خود را پاشنه بلند یا پاشنه کوتاه کنید؛ بدون این که به تعویض کفش نیاز باشد.
1845811381 کفش های پاشنه بلند زنانه با طراحی عجیب و غریبکفش پاشنه بلند سرسره ای

طراحان کمپانی Kobi Levi از همه ی تخیل خود برای ساخت یک کفش پاشنه بلند بهره گیری کرده و این کفش های عجیب و غیرمرسوم را ساخته اند. فارغ از شمایل عجیب این پاپوش، این که چه کسانی چنین کفشی را خریداری میکنند نیز جای سوال دارد!
44631750 کفش های پاشنه بلند زنانه با طراحی عجیب و غریبکفش های جنگ ستاره ها

کفش هایی که در عکس میبینید یک جفت میباشند و هر کدام به شکل و شمایل خاص خود توسط کمپانی Orion’s Originals طراحی شده اند.
2144414361 کفش های پاشنه بلند زنانه با طراحی عجیب و غریبکفش های خروسی

اگر تاکنون فکر میکردید که کفش های کفتری بسیار عجیب میباشند، احتمالا با مشاهده این عکس نظرتان عوض شده. «ماسایا کوشینو»، طراحی ژاپنی هست که همۀ وقت} برای طرح های فراواقعی و عجیب و غریب خود شناخته میشود. کفش هایی که این هنرمند طراحی می نماید، تلفیقی از مجسمه و پاپوش میباشند

 

که عموما از طیور و ماکیان الهام گرفته شده اند. وی بیان داشته که ایده نخست کارهایش را از نقاش سرشناس دهه ۱۸ میلادی به نام Jakuchu Ito الهام گرفته هست. وی در جدید ترین طراحی خود، خروس را بعنوان منبع ایده هایش در ساخت کفش های پاشنه بلند و پوشیده از پر الهام گرفته که برخلاف ظاهرشان، قابل پوشیدن میباشند و می‌توان با انها راه رفت.
913613789 کفش های پاشنه بلند زنانه با طراحی عجیب و غریب

کفش های پاشنه بلند حکاکی شده

یک کمپانی ساخت کفش موسوم به «فشن فور فریدم» نوعی کفش پاشنه بلند زنانه از جنس چرم و چوب ساخت می‌کند که عجیب اما منحصربه فرد میباشند. پاشنه های چوبی این کفش ها با تکنیک قدیمی طراحی روی چوب ویتنام، حکاکی و زیباسازی میشوند. کمپانی مذکور، مشابه هایی از این کفش ها را به بعضی یتیم منزل ها اهدا میکند.

 

همین طور، مواد نخست ای که اضافه آمده اند را نیز به صورت رایگان در اختیار مدارس قرار میدهد. با این حساب با خریداری آنها، به نوعی در انجام کار خیر هم شرکت خواهید کرد.
851969511 کفش های پاشنه بلند زنانه با طراحی عجیب و غریبکفش هشت پا

طراح این کفش فردی به نام کرمیت تسورو هست که در کالج هنرهای زیبای یو پی دیلیمن تحصیل کرده هست. بد نیست بدانید، این کفش عجیب که پوشیدن و راه رفتن با آن نیز بسیار سخت به نظر می‌رسد، مورد دقت لیدی گاگا، خواننده سرشناس آمریکایی قرار گرفته هست.
378287722 کفش های پاشنه بلند زنانه با طراحی عجیب و غریب

کفشی با پاشنه چرخنده BB-8

1641263646 کفش های پاشنه بلند زنانه با طراحی عجیب و غریب

پاشنه کروی این کفش از چوب درست شده که به واسطه یک پیچ و مهره بلند به بدنه کفش وصل می‌شوند.

2010072251 کفش های پاشنه بلند زنانه با طراحی عجیب و غریب

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.