بازیگرانی که نوه ستاره های مشهور هستند

مجله عالی ها

بازیگرانی که نوه ستاره های مشهور هستند

بازیگرانی که نوه ستاره های مشهور هستند ۲۸ خرداد ۱۳۹۶

1034274500 بازیگرانی که نوه ستاره های مشهور هستند

بازیگرانی که نوه ستاره های مشهور هستند

تعداد زیادی از ستاره های کنونی دنیای هالیوود، از خانواده ای هنرمند سربرآورده اند و پدر بزرگ و مادر بزرگ انها نیز بازیگر و ستاره بوده اند. شاید بعضی اوقات با کسانی برخورد کرده باشید یا عکس های اشخاصی را دیده باشید که ظاهری شبیه افراد مشهور در قبل ای نه عمده دور داشته باشند. برای مثال یکی را در خیابان میبینید و یاد فلان بازیگر قدیمی یا رییس جمهور چند دهه ی پیش کشورتان بیفتید.

 

این موضوع معمولاً رخ میدهد و معمولاً این شباهت ها شما را کنجکاو میکند. اگر چه در تعداد زیادی از موارد قرابتی بین شخص یا عکسی که می‌بینید و شخصیت مشهور تداعی شده وجود ندارد اما باید بدانید که در بعضی موارد نوادگان افراد مشهور شباهت بسیاری به اجداد و والدین خود پیدا می‌کنند. در ادامه این مقاله قصد داریم افرادی را به شما معرفی کنیم که از چنین شباهت هایی به اجداد مشهور خود در قرن بیستم دارند.

 

۱- رز و تاتیانا شلوسبرگ نوه های جان و ژاکلین کندی

790335084 بازیگرانی که نوه ستاره های مشهور هستند

454897443 بازیگرانی که نوه ستاره های مشهور هستند

رز بزرگترین نوه ی کندی ها بوده و از ظاهرش در این تصویر میتوانید شباهت های بسیاری بین او و مادربزرگ سرشناسش ژاکلین کندی پیدا کنید. این دختر جوان از دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل شده و به دنیای سینما علاقه دارد و اخیراً در یک سریال تلویزیونی کمدی نیز نقش بازی کرده هست. خواهرش تاتیانا از دانشگاه ییل فراغ التحصیل شده و خبرنگار هست.

 

این دو یک برادر کوچکتر به نام جان دارند که از دانشگاه کمبریج فارغ التحصیل شده و نخستین قدم هایش را برای ورود به دنیای سیاست برداشته هست.

 

۲- اِما فرر نوه ی آدری هپبورن و مل فرر

1625782278 بازیگرانی که نوه ستاره های مشهور هستند

1266070971 بازیگرانی که نوه ستاره های مشهور هستند

اِما دختر شان، پسر ارشد آدری هپبورن هست. این دختر جوان از همان کودکی در نقاشی استعداد بی نظیر ای داشته و در آکادمی هنر فلورانس درس خوانده و همانند مادربزرگش با یونیسف همکاری می‌کند. گرچه وی در دنیای مد نیز مثل مادربزرگ مشهورش فعالیت داشته و چند سال پیش قراردادی را با یک آژانس مدلینگ امضا کرده و وارد این عرصه شده هست.

 

۳- آلیسون لِ بورخس نوه ی آلن دلون و ناتالی دلون

1904427482 بازیگرانی که نوه ستاره های مشهور هستند

1679625685 بازیگرانی که نوه ستاره های مشهور هستند

عکاسی که قصد تصویر گرفتن از وی را داشت و وی را نمی شناخت به او گفته هست:” اگر آلن دلون یک زن بود دقیقاً شبیه تو می شد”. آلیسون حقیقتاً زیبایی و دلربایی را از پدربزرگش به ارث برده هست اما برخلاف پدربزرگ بازیگرش ترجیح داد وارد دنیای مدلینگ شود. زیبایی او شباهتش به پدربزرگ معروفش باعث شده که در دنیای مدلینگ اسمی برای خود دست و پا کند.

 

۴- لِوی دیلان نوه ی باب و سارا دیلان

1133592385 بازیگرانی که نوه ستاره های مشهور هستند

738192446 بازیگرانی که نوه ستاره های مشهور هستند

این مدل خوش چهره نیز مثل دیگر فرزندان افراد مشهور در دنیای مدلینگ پیروز بوده و به گفته ی خودش علاقه ی فراوانی نیز به موسیقی دارد. لوی دیلان گیتار مینوازد و برای خود و دوستانش آهنگسازی می‌کند اما هنوز قصد ورود به دنیای موسیقی به شکل حرفه ای را ندارد.

 

۵- آن کاریه نوه ی بریژیت باردو و ژاک کاریه

1620616965 بازیگرانی که نوه ستاره های مشهور هستند

443930878 بازیگرانی که نوه ستاره های مشهور هستند

در تصویر آن کاریه می‌توانید شباهت های بسیاری بین او و مادربزرگش بریژیت باردو مشاهده نمایید و دستکم فریبندگی فرانسوی این دو کاملاً شبیه هم هست. آن کاریه در سال ۱۹۹۹ وارد دنیای تئاتر شد و روز به روز بر پیشنهادهای سینمایی و تلویزیونی وی افزوده میشود و امروزه به یک بازیگر نسبتاً معروف و پیروز در کشورش تبدیل شده هست.

 

۶- شارلوت کاسیراگی نوه ی گریس کلی و شاهزاده رانیه سوم

1290860391 بازیگرانی که نوه ستاره های مشهور هستند

1255131940 بازیگرانی که نوه ستاره های مشهور هستند

شارلوت دختر شاهزاده کارولین و نوه ی گریس کلی بازیگر افسانه ای سینما هست. این دختر خوشگل در دانشگاه سوربن تحصیل کرده و در دنیای روزنامه نگاری فعال بوده و در امور خیریه نیز فعالیت میکند. اضافه بر این وی به دنیای مد نیز علاقه ی زیادی داشته و هر از چند گاهی با برندهای معروفی کار می‌کند.

 

۷- دایانا پیکاسو نوه ی پابلو پیکاسو

264876705 بازیگرانی که نوه ستاره های مشهور هستند

1128524840 بازیگرانی که نوه ستاره های مشهور هستند

در خانواده ی پرجمعیت پیکاسو شاید تنها یک نفر را بتوان پیدا کرد که زندگی اش با هنر گره خورده باشد و آن هم کسی نیست جز دایانا نوه ی او. دایانا در رشته ی حقوق خصوصی و تاریخ هنر تحصیل کرده و در حال حاضر بعنوان یک کارشناسی هنری خبره در حراجی بزرگ ساثبی «Sotheby» فعالیت می‌کند. همین طور وی با نمایشگاه ها و موزه های آثار هنری در سراسر دنیا همکاری دارد. بدون شک پدربزرگش به او افتخار خواهد کرد.

 

۸- سلاح، اسکیپ و نیکو مارلی نوه های باب مارلی

1678465190 بازیگرانی که نوه ستاره های مشهور هستند

2090288335 بازیگرانی که نوه ستاره های مشهور هستند

878828775 بازیگرانی که نوه ستاره های مشهور هستند

1609939711 بازیگرانی که نوه ستاره های مشهور هستند

 به گزارش عالی ها باب مارلی با دقت به ۷ بار ازدواجش بیش از ۱۱ فرزند از خود به جای گذاشته هست و دستکم سه نفر از نواده های او به نحوی به شهرت رسیده اند. این سه به ترتیب از بالا عبارتند از سلاح مارلی که در حوزه ی مدلینگ فعالیت دارد، اسکیپ مالی که با همکاری با کیتی پری به شهرت رسید و نیکو که یک بازیکن معروف در ورزش راگبی هست و اخیراً قراردادی را با یک باشگاه ورزشی مشهور امضا کرده هست.

 

۹- رایلی کیو نوه ی الویس و پریسیلیا پرسلی

2092109200 بازیگرانی که نوه ستاره های مشهور هستند

1779423602 بازیگرانی که نوه ستاره های مشهور هستند

رایلی دختر لیزا ماری پرسلی تنها دختر الویس پریسلی از نخستین ازدواجش هست. این زن جوان در دنیای سینما فعالیت داشته و مهمترین نقشش را در فیلم «مکس دیوانه: جاده ی خشم» «Mad Max: Fury Road» نقش بازی کرده و برای بازی در سریالی به نام The Girlfriend Experience نامزد دریافت جایزه گلدن گلاب شده بود.

1756036508 بازیگرانی که نوه ستاره های مشهور هستند

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.