این دختر از فوتبالیست های مشهور اخاذی می کرد

مجله عالی ها

این دختر از فوتبالیست های مشهور اخاذی می کرد

این دختر از فوتبالیست های مشهور اخاذی می کرد ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

353863783 این دختر از فوتبالیست های مشهور اخاذی می کرد

این دختر از فوتبالیست های مشهور اخاذی می کرد 

بعضی از زنان خلافکار سراغ افراد سرشناس ثروتمند میروند تا با نزدیک شدن به آنان بتوانند تهدید کنند و اخاذی های خود را انجام دهند. دیلی استار فاش کرد که وین رونی کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال انگلستان در سال ۲۰۱۰ با جنیفر تامپسون-خدمتکار یک رستوران- ارتباط داشته هست و این ارتباط زمانی بوده که همسر وین رونی پسر او را باردار بوده هست.

 

به گزارش عالی ها جنیفر تامپسون بعدها این خبر را برای رسانه ها فاش کرد و گفت که در آن ۴ ماه دفعات زیادی را با وین رونی بوده هست و به ازای هرشب ۱۰۰۰ پوند از وین رونی می گرفته هست! با وجود این خیانت و رسوایی رونی اما همسرش به علت وجود فرزندشان این فوتبالیست پرحاشیه را بخشید و آن ها اکنون در کنار هم زندگی میکنند.

816380743 این دختر از فوتبالیست های مشهور اخاذی می کرد

اخاذی از فوتبالیست ها,فریب دختران

 

نکته دیدنی درمورد جنیفر تامپسون این هست که ظاهرا رونی تنها طعمه دام جنی تامپسون نبوده و ۱۳ بازیکندیگر لیگ برتر هم که حتی عضو تیم ملی بوده اند در دام این دختر افتاده اند.این بازیکنان روی هم ۹۰ میلیون پوند می ارزند. ۶ مدافع، سه بازیکن میانی و چهار مهاجم دراین لیستوجود دارند که دو بازیکن ازدواج کرده و فرزند هم دارند.

 

این دختر که حالا دیگر حسابی سرشناس شده از قصد با بازیکنان فوتبال که از موقعیت و ثروت خوبی برخوردارهستند ارتباط برقرار کرده بود.گفته میشود دیگر چهره سرشناس که با این دختر بوده کسی نیست جز ماریوباریتلی.

2126701150 این دختر از فوتبالیست های مشهور اخاذی می کرد

 

برچسب ها :

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.