اظهارات جنجالی شهاب حسینی درمورد خبرنگاران

مجله عالی ها

اظهارات جنجالی شهاب حسینی درمورد خبرنگاران

اظهارات جنجالی شهاب حسینی درمورد خبرنگاران ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

1671120038 اظهارات جنجالی شهاب حسینی درمورد خبرنگاران

اظهارات جنجالی شهاب حسینی درمورد خبرنگاران 

شهاب حسینی کارگردان فیلم اعتراف به صراحت اعلام نمود که برای مشهور شدن بازیگران هیچ نیازی به وجود خبرنگاران نیست. نشست خبری نمایش «اعتراف» به کارگردانی شهاب حسینی با تاخیر بیش از یک ساعته کارگردان و عوامل این نشست با حاشیه همراه شد.

 

نشست خبری نمایش اعتراف که قرار بود با حضور شهاب حسینی «کارگردان»، احمد ساعتچیان «دستیار و مشاور کارگردان» و جمعی از بازیگران این نمایش ساعت ۱۱ صبح امروز ۲۸ خرداد در سالن کنفرانس تئاترشهر با تاخیر بیش از یک ساعته عوامل همراه بود که منجر به ناراحتی و واکنش خبرنگاران شد.

 

 به گزارش عالی ها شهاب حسینی در ابتدای این نشست با بیان این که تمایلی به برگزاری نشست خبری در این ساعت از روز نداشته هست، گفت: اینگونه نشست‌های خبری رنگ و بوی دوستانه و محبانه خود را از دست داده و اکثر حالت پرسش و پاسخ به خود گرفته هست اما نباید این‌طور باشد. ما بعنوان اصحاب فرهنگ و هنر در کنار هم جمع میشویم

 

تا بگوییم در جامعه چه چیزهایی اتفاق می‌افتد. دست ما هنرمندان و شما اهالی رسانه برای ارتقای فرهنگ و هنر در دست هم هست.حسینی با بیان این که کسی از جنجال خوشش نمی آید، گفت: شرایطی پیش آمد که باعث این تاخیر شد گرچه من گفته بودم که منتظر رسیدن من برای آغاز نشست خبری نباشند چون این گروه؛ بازیگران توانمند زیادی دارد

 

که انها هم باید دیده شوند. من معتقدم اهمیتی ندارد چه کسی روی صحنه هست باید نگاه را عوض کرد. شهاب حسینی حضور داشته باشد یا نداشته باشد؛ این جلسه مطبوعاتی باید برگزار شود.کارگردان نمایش اعتراف در ابتدای جلسه با گفتن این جمله که “هنرمند نیازی به خبرنگاران ندارد” موجب دلخوری بعضی از خبرنگاران شد.

 

حسینی گفت: من هم از اصحاب رسانه دلخوری‌های خودم را دارم به دلیل این که خیلی مواقع همکاران شما در نابود کردن نیروی انسانی که می‌توانست شهرت خوبی داشته باشد؛ سهم زیادی ایفا کردید.حسینی ادامه داد: بعضی همکاران من فکر میکنند اگر تصویر‌شان روی جلد یک مجله باشد مطرح می شوند و همین باعث می شود

 

با این مافیا خیلی کارهای کثیفی اتفاق بیفتد. بارها شده حرفی زده‌ام اما جور دیگری چاپ شده هست از غلط‌های املایی فراوان که دیگر باید بگذریم چون هم اکنون جای این حرف‌ها نیست.این بازیگر سینما و تئاتر با بیان این که این نشست می‌توانست دوستانه اتفاق بیفتد، گفت: قرار نیست با اینکار تئاتر هیچکدام نه ثروتمند شویم نه فقیر. عشق ما را به اینکار کشانده هست.

1688054072 اظهارات جنجالی شهاب حسینی درمورد خبرنگاران

 

برچسب ها :

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8568 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.