بررسی زیباترین ماشین های شاسی بلند 2017

مجله عالی ها

بررسی زیباترین ماشین های شاسی بلند 2017

بررسی زیباترین ماشین های شاسی بلند ۲۰۱۷ ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

436937553 بررسی زیباترین ماشین های شاسی بلند 2017

بررسی زیباترین ماشین های شاسی بلند ۲۰۱۷ 

از برترین برندهای دنیا خودروهای شاسی بلند خوشگل و محبوب را انتخاب کرده ایم و قصد داریم آنها را با هم مقایسه کنیم تا برترین آنها را مشخص کنیم. در این مقاله می خواهیم ده خودروی کراس‌اوور و شاسی‌بلند زیبای معرفی شده در سال ۲۰۱۷ را مرور کنیم. مطمئنا مدل‌های دیگری هم هست که می‌توانست

 

در این لیست قرار بگیرد اما انتخاب سایت‌های معتبر بررسی اتومبیل به این ده مدل رسیده هست. متاسفانه تعداد زیادی از این خودروها در ایران یافت نمیشوند.

927936160 بررسی زیباترین ماشین های شاسی بلند 2017آکورا MDX

این شاسی‌بلند سه ردیفه به تازگی تغییراتی را تجربه نموده که با استایلی اخیر، تبدیل به یکی از زیباترین‌ها در این سگمنت شده هست. جلو پنجره الماس شکل و نشان بزرگ آکورا، و چراغ‌های جواهر شکل چهره زیبایی به آکورا MDX اخیر بخشیده‌اند. نسخه استاندارد این ماشین با یک موتور ۳٫۵ لیتری ۶ سیلندر عرضه میشود

 

که می تواند ۲۹۰ اسب بخار قدرت و ۳۶۲ نیوتن متر گشتاور ساخت کند. نسخه هیبرید اسپرت این ماشین از همان موتور بهره میگیرد که با ۳ موتور الکتریکی همراه شده و می تواند ۳۲۱ اسب بخار قدرت و ۳۹۲ نیوتن متر گشتاور ساخت کند.
1898508034 بررسی زیباترین ماشین های شاسی بلند 2017آلفارومئو استلویو

اولین تلاش کمپانی ایتالیایی آلفارومئو برای ورود به بازار شاسی‌بلندها، استلویو بود که با چهره جذاب و توانایی فنی بالا توانست نظرات مثبت بسیاری دریافت کرده و جای خود را در قلب طرفداران ماشین باز کند. چهره تهاجمی و تناسب در طراحی از ویژگی‌های آن میباشند که نشان از توانمندی طراحان دارد. قیمت این ماشین هنوز مشخص نشده اما به هنگام عرضه در ۳ نسخه در دسترس خواهد بود: استلویو، استلویو Ti و استلویو کوادریفولیو.

 

نسخه استاندارد یک موتور ۲٫۰ لیتری ۴ سیلندر دارد که ۲۸۰ اسب بخار قدرت و ۴۱۵ نیوتن متر گشتاور دارد که با یک جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک همراه شده هست. اما قدرتمندترین نسخه، کوادریفولیو هست که از یک موتور ۲٫۹ لیتری ۶ سیبندر ساخت فراری بهره می گیرد و ۵۰۵ اسب بخار قدرت و ۶۰۰ نیوتن متر گشتاور ساخت میکند.
1714814147 بررسی زیباترین ماشین های شاسی بلند 2017اینفینیتی QX70

اینفینیتی طیف گسترده‌ای از کراس اورها و SUVها ارائه می کند اما میتوان گفت که QX70 خوش استایل ترین آنها هست. طراحی آن کمی قدیمی هست اما هنوز هم بسیار جذاب هست. بسیاری آن را شبیه به یوزپلنگ میدانند که با وجود چراغ‌های خاصش، زیباتر هم شده هست. در زیر کاپوت این ماشین یک موتور ۳٫۷ لیتری ۶ سیلندر خفته هست که ۳۲۵ اسب بخار قدرت و ۳۶۲ نیوتن متر گشتاور تولی میکند.
1218295283 بررسی زیباترین ماشین های شاسی بلند 2017جگوار اف-پیس

به جرات می توان گفت که جگوار اف-پیس زیباترین SUV حال حاضر دنیا هست. اولین شاسی‌بلند این خودروساز بریتانیایی به علت بهره گیری از یک موتور ۲٫۰ لیتری ۴ سیلندر توربوشارژ بسیار مقرون به صرفه هست. برای قوای محرکه این ماشین انتخاب‌های دیگری چون موتور ۲٫۰ لیتری توربوشارژ دیزلی، موتور ۳٫۰ لیتری توربوشارژ با ۳۴۰ اسب بخار قدرت و نسخه دیگری از همین موتور با ۳۸۰ اسب بخار قدرت هم در دسترس هست.
851992934 بررسی زیباترین ماشین های شاسی بلند 2017لندرور رنج‌رو اسپرت

لندرور دهه‌هاست که در حال ساخت SUV هست اما مدل اخیر رنج‌رور اسپرت آن را می توان زیباترین شاسی‌بلند تاریخ آن دانست. اتومبیل با ابهت بوده و کاپوت صاف و سقف پویای آن، باعث خوشنودی شما خواهد شد. نسخه استاندارد رنج‌رو اسپرت موتور ۳٫۰ لیتری ۶ سیلندر دارد که در برترین حالت توانایی ساخت ۳۴۰ اسب بخار قدرت و ۴۵۰ نیوتن متر گشتاور دارد. قیمت این ماشین از ۶۶۶۴۵ دلار آغاز میشود بنابراین یکی از گرانترین‌ها در این لیست هست.
2053402339 بررسی زیباترین ماشین های شاسی بلند 2017مازراتی لوانته

لوانته هم اولین SUV کمپانی مازراتی محسوب می شود که می تواند موفقیت‌های آن را تکرار کند. این خودروساز ایتالیایی همواره به طراحی فوق‌العاده خودروهایش سرشناس بوده و لوانته هم از این قاعده مستثنی نیست. جلو پنجره زیبای مازراتی و سوراخ‌های هواکش در کنار بدنه، این ماشین را اکثر به سوپر اسپرت‌ها شبیه می‌سازد

 

تا یک شاسی‌بلند. نسخه استاندارد لوانته موتور ۳٫۰ لیتری ۶ سیلندر با ۳۵۰ اسب بخار قدرت در خود گنجانده که ۰ تا ۱۰۰ را در زمانی کمتر از ۶ ثانیه طی میکند. نسخه قدرتمند لوانته S اما موتور دیزلی ۴۳۰ اسب بخاری دارد.
1849767747 بررسی زیباترین ماشین های شاسی بلند 2017مزدا CX-9

میتوان گفت که مزدا CX-9 یکی از مقرون به صرفه ترین خودروهای موجود در این لیست هست که گرچه زیبایی خاصی هم دارد. خطوط شکسته و جلو پنجره آن، حسی القا می کند که انگار این ماشین بسیار گران‌قیمت هست. این اتومبیل یک موتور ۲٫۵ لیتری ۴ سیلندر توربوشارژ دارد که ۲۵۰ اسب بخار قدرت و ۴۲۰ نیوتن متر گشتاور ساخت می کند.

1698874239 بررسی زیباترین ماشین های شاسی بلند 2017مرسدس AMG GLC 63

مرسدس بنز با همکاری AMG با سرعت زیادی در حال عرضه شاسی‌بلندها و کراس اورها هست. اما میتوان گفت که زیباترین SUV آن، AMG GLC 63 هست که جلو پنجره‌ای نمونه AMG GT دارد و با عملکرد بالای آن هماهنگی خوبی دارد. در زیر کاپوت آن یک موتور ۴٫۰ لیتری بای توربو ۸ سیلندر قرار گرفته

 

در مدل استاندارد ۴۶۹ و در نسخه S، ۵۰۳ اسب بخار قدرت ساخت می کند. گرچه نسخه S این ماشین، یک شاسی‌بلند کوپه هست و به عقیده ما زیبایی مدل استاندارد را ندارد.
949939746 بررسی زیباترین ماشین های شاسی بلند 2017تویوتا C-HR

شاید طراحی و چهره تویوتا C-HR به مذاق هر شخصی خوش نیاید اما با اصالت هست و به همین علت در لیست ما جای گرفته هست. این ماشین اغراق آمیزترین و گرچه ارزان‌ترین ماشین در بین ۱۰ خودروی معرفی شده هست.تویوتا C-HR ثابت میکند که خودروهای ارزان، لزوما نباید کسل کننده باشند. نسخه استاندارد C-HR، با موتور ۲٫۰ لیتری ۴ سیلندر عرضه میشود که ۱۴۴ اسب بخار قدرت و ۱۸۸ نیوتن متر گشتاور ساخت میکند.
1737581242 بررسی زیباترین ماشین های شاسی بلند 2017ولوو XC90

کمپانی ولوو پس از چند سال ناکامی، با عرضه XC90 توانست مجددا خود را به بازار خودروهای لوکس بازگرداند. این اتومبیل را اکثر به علت سادگی در طراحی و موفقیت‌های بی‌شمار آن در لیست خود قرار دادیم که در کنار ایمنی بسیار بالا، امکاناتی چون موتور ۴ سیلندر توربوشارژ ۲۵۰ اسب بخاری و طراحی داهلی دوست داشتنی هم در اختیار شما قرار می دهد.
1532660813 بررسی زیباترین ماشین های شاسی بلند 2017

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.