ازدواج جنجالی دختر 5 ساله در بیمارستان +عکس

مجله عالی ها

ازدواج جنجالی دختر 5 ساله در بیمارستان +عکس

ازدواج جنجالی دختر ۵ ساله در بیمارستان +عکس ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

1665615603 ازدواج جنجالی دختر 5 ساله در بیمارستان +عکس

ازدواج جنجالی دختر ۵ ساله در بیمارستان +عکس 

دختر ۵ ساله برای رسیدن به آرزویش در بیمارستان ازدواج کرد تا به خواسته خود رسیده باشد. این کودک مبتلا به سرطان بود. «ایلید پترسون» مبتلا به نوروبلاستوم سرطان بدخیم دوران کودکی مانند همه ی ی دختربچه های دیگر آرزو داشت روزی لباس عروس پوشیده و وارد مراسم باشکوه ازدواج خود شود

 

به گزارش عالی ها اما به علت مریضی شاید در آینده هرگز فرصت تحقق آرزوی او وجود نداشت برای همین مادرش تصمیم گرفت تا وی را خیلی زودتر از موعد به آرزویش برساند.

1564174489 ازدواج جنجالی دختر 5 ساله در بیمارستان +عکس

تصویر عروس و داماد خردسال

 

او به مادرش گفت که اگر همین حالا زمان ازدواجش بود حتما “هریسون” را بعنوان همسر برای خود گزینه می‌کرد. صحبت های “ایلید” با مادرش در مورد آرزوهای رویایی مادر جوان را به این فکر انداخت که مراسم ازدواج دخترش را خیلی زودتر از زمان مناسب برگزار کند چرا که می دانست ممکن هست در آن زمان مناسب او دیگر نباشد.

 

دوستان و آشنایان همۀ برای شرکت در این جشن دعوت شدند اما باید میهمنان همگی لباس شخصیت های کارتونی به تن داشتند ، این هم یکی دیگر از آرزوهای دختر ۵ ساله بود . همۀ چیز آماده شد تا مراسم برگزار شود ، مادر “ایلید” می‌گوید:دخترم تا پیش از این هرگز در مراسم ازدواج کسی شرکت نکرده بود و نخستین تجربه را در جشن ازدواج خود داشت برای همین بسیار ذوق زده و شاد بود.

 

عروس ۵ ساله به همرا برادرش وارد مراسم شد و کنار داماد ۶ ساله ی خود ایستاد و خواهر بزرگتر او برایشان شعر و متنی را خواند که انها را برای همه ی وقت برترین دوست معرفی کرد.

1624420454 ازدواج جنجالی دختر 5 ساله در بیمارستان +عکس

عروس مراسم ازدواج دختربچه در کنار مادرش

676957112 ازدواج جنجالی دختر 5 ساله در بیمارستان +عکس

انها بعد از مراسم وارد اتاقی شدند که میهمانانی با لباسهای خاص و غذایی های شیرین آب نباتی در آن آماده بودند . “ایلید” خیلی شاد بود و از شادی مدام می‌خندید طوری که برای میهمانان شادی برانگیز بود.در این میهمانی ۳۰ نفر هنگام مراسم و ۲۰۰ نفر در جشن بعد از مراسم حضور داشتند.

1233342127 ازدواج جنجالی دختر 5 ساله در بیمارستان +عکس

ازدواج دختر و پسر،ازدواج دختر سرطانی،ازدواج کردن دختر و پسر در بیمارستان،ازدواج دختر ۵ ساله

 

 

برچسب ها :

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.