معشوقه های پنهانی رئیس جمهورهای هوس باز

مجله عالی ها

معشوقه های پنهانی رئیس جمهورهای هوس باز

معشوقه های پنهانی رئیس جمهورهای هوس باز ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

1097318486 معشوقه های پنهانی رئیس جمهورهای هوس باز

معشوقه های پنهانی رئیس جمهورهای هوس باز

جان اف کندی با چندین زن ارتباط پنهانی داشت که مشهور ترین آنها مریلین مونرو بود. تعداد زیادی از سیاستمداران با زنان ارتباط پنهانی برقرار میکنند. معشوقه‌های مخفی روسای جمهور مشهور چه کسانی بوده‌اند؟ آیا آن‌ها روابط پنهانی‌ای با زنان دیگر داشته‌اند؟ در این مطلب در عالی ها درمورد‌ی معشوقه‌های این رئیس جمهورها و ماجرای آن‌ها اکثر میخوانید.
275757812 معشوقه های پنهانی رئیس جمهورهای هوس باز

چهره هایی همۀ وقت} درگیر شایعه‌هایی در زندگی خود میباشند. این شایعه‌ها گاهی اثبات می شود و آن‌ها را با دردسرهایی روبرو میکند و از محبوبیت آن‌ها می‌کاهد. در این مطلب در بنیتا درمورد‌ی معشوقه‌های روسای جمهور مشهور میخوانید. گویا این افراد عمده هم در زندگی مشترک خود وفادار نبوده‌اند. در ادامه با ما همراه باشید.

 

بیل کلینتون و مونیکا لوینسکی
319833683 معشوقه های پنهانی رئیس جمهورهای هوس بازرئیس جمهور سابق ایالات امریکا، بیل کلینتون با یکی از کارآموزان کاخ سفید به نام مونیکا لوینسکی در ارتباط بود. او در سال ۱۹۹۶ به این ارتباط اعتراف کرد. با این حال، این‌بار دفعه‌ی اول یا آخرش نبود.

 

جان اف کندی و جودیت کمپبل اکسنر
769932403 معشوقه های پنهانی رئیس جمهورهای هوس باز

فرانک سیناترا، خواننده‌ی آمریکایی در دهه‌ی ۱۹۶۰ وی را به جودیت معرفی کرد. آنها در لاس‌وگاس ارتباط‌ی خود را آغاز کردند و تا دو سال به این ارتباط ادامه دادند. پس از گزینه کندی بعنوان رئیس جمهور، بارها به دیدار او در کاخ سفید رفت. اسناد و مکالمات تلفنی این ارتباط بعدها منتشر شد.

 

جورج دبلیو بوش و جنیفر فیتزجرالد
1124722882 معشوقه های پنهانی رئیس جمهورهای هوس باز

جورج بوش در کاخ سفید با جنیفر آشنا شد. جنیفر معاون اول تشریفات کاخ سفید بود. به جنیفر «همسر دوم رئیس جمهور» نیز میگفتند و او در چندین سفر جورج دبلیو بوش را همراهی کرد درحالی‌که باربارا بوش همراه او نبود. این ارتباط به افسردگی باربارا منجر شد و او تمام نامه‌های عاشقانه‌اش را سوزاند.

 

جان اف کندی و مریلین مونرو
1481540656 معشوقه های پنهانی رئیس جمهورهای هوس باز

به نظر میرسد جان اف کندی مرد رمانتیکی بوده. او پس از افشای ارتباط‌اش با مریلین مونرو، ستاره‌ی هالیوودی با مشکلات زیادی مواجه شد. گفته میشود این ارتباط در منزل‌‌ی بینگ کروسبی، خواننده و هنرپیشه‌ی آمریکایی آغاز شد و تا وقتی که خود مریلین مونرو به همسر کندی درمورد‌ی این ارتباط گفت ادامه پیدا کرد.

 

بیل کلینتون و جنیفر فلاورز
1759197598 معشوقه های پنهانی رئیس جمهورهای هوس باز

ارتباط‌ی بیل کلینتون با فلاورز در سال ۱۹۹۲ در زمانی برگزاری کمپین ریاست جمهوری کلینتون آشکار شد. جنیفر فلاورز در این افشاگری از ارتباط‌ی ۱۲ ساله‌اش با کلینتون در دورانی که متاهل بود گفت. پس از این که کلینتون این ارتباط را انکار کرد، فلاورز مکالمات تلفنی خود با کلینتون را منتشر کرد. کلینتون پس از انتشار این مکالمات، در سال ۱۹۹۸ به این ارتباط اعتراف کرد.

 

وارن جی هاردینگ و کری فولتون فیلیپس
914477828 معشوقه های پنهانی رئیس جمهورهای هوس باز

ارتباط‌ی این دو در زمان خودشان بسیار مشهور بود. هاردینگ در زمان شروع ارتباط یک سناتور بود و پس از این که به مقام ریاست جمهوری رسید این ارتباط به اتمام رسید و کری وی را تهدید به افشاگری کرد.

 

جان اف کندی و الن رومش
1415346327 معشوقه های پنهانی رئیس جمهورهای هوس باز

باز هم جان کندی و یک معشوقه‌ی دیگر. او به علت شباهت الن به الیزابت تیلور به او علاقمند شد. الن در میهمانی‌های خصوصی کاخ سفید شرکت میکرد و شایعاتی مبنی بر این که او جاسوس کشور آلمان هست بر سر زبان‌ها افتاد. اما این ادعا هیچ وقت اثبات نشد.

 

لیندون جانسون و هلن جی داگلاس
646832173 معشوقه های پنهانی رئیس جمهورهای هوس باز

لیندون زمانی‌که ارتباط‌اش را با هلن آغاز کرد، نماینده‌ی مجلس بود و هلن که هنرپیشه بود، بعنوان نماینده کار خود را شروع کرده بود. به نظر می رسید همسر رئیس جمهور از این ارتباط مطلع شده اما همۀ وقت} باور داشت که لیندون جانسون به سمت او باز میگردد.

 

فرانکلین روزولت و لوسی مرسر
1646776069 معشوقه های پنهانی رئیس جمهورهای هوس باز

مرسر و روزولت از اواخر دهه‌ی ۱۹۱۰ تا زمان مرگش در سال ۱۹۴۵ با یکدیگر ارتباط داشتند. النور همسر روزولت، هنگامی‌که از این ارتباط باخبر شد، وی را مجبور کرد لوسی را از زندگی‌اش خارج کند اما او تا آخر عمر به مشاهده لوسی ادامه داد.

 

آیزنهاور و کی سامرزبای
1972004825 معشوقه های پنهانی رئیس جمهورهای هوس باز

کی، منشی و راننده‌ی آیزنهاور در طول جنگ جهانی دوم بود. این ارتباط که مربوط به گذشته از دوران ریاست جمهوری آیزنهاور هست، خیلی زود تبدیل به یک ارتباط‌ی عاشقانه شد. تنها سند ارتباط‌ی آن‌ها یک کتاب هست که کی سامرزبای زمانی‌که از سرطان رنج میبرد نوشت.

 

جان اف اکندی و میمی الفورد
1211505778 معشوقه های پنهانی رئیس جمهورهای هوس باز

گویا تعداد معشوقه‌های جان اف کندی از بقیه‌ی روسای جمهور اکثر بوده هست. میمی الفورد در کاخ سفید کارآموز بود و هنگامی که جان اف کندی وی را به مهمانی‌های خصوصی کاخ سفید دعوت کرد تنها ۱۹ سال داشت. ۱۸ ماه بعد، جان اف کندی وی را رها کرد.

 

توماس جفرسون و سالی همینگ
482723268 معشوقه های پنهانی رئیس جمهورهای هوس باز

شاید این غوغایی‌ترین ارتباط‌ی عاشقانه‌ی در بین روابطی که اشاره کردیم باشد. جفرسون با یک برده ارتباط برقرار کرد و این دو صاحب ۶ فرزند شدند.

35560699 معشوقه های پنهانی رئیس جمهورهای هوس باز

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.