- عالی ها | بروزترین پرتال اطلاع رسانی و سرگرمی و اخبار هنرمندان و …

مجله عالی ها

آبان ۱۳۹۴ - عالی ها | بروزترین پرتال اطلاع رسانی و سرگرمی و اخبار هنرمندان و …

تئاتر زننده شهره سلطانی و پرستو گلستانی

608167 574 عکس های مستهجن یک تئاتر در ایران

به گزارش ایران ناز مهدی شفیعی، مدیر مرکز هنرهای نمایشی درباره رعایت نکردن برخی شئونات در اجرای یک نمایش گفت: پوشش و گریم بازیگران نمایش پینوکیا پس از بازبینی شورای نظارت تغییر کرده و در این باره خلاف مقررات شورای ارزشیابی عمل شده است.

 

608169 367 عکس های مستهجن یک تئاتر در ایران

220924 848 عکس های مستهجن یک تئاتر در ایران 220920 604 عکس های مستهجن یک تئاتر در ایران 220921 115 عکس های مستهجن یک تئاتر در ایران 220922 292 عکس های مستهجن یک تئاتر در ایران

تئاتر زننده شهره سلطانی و پرستو گلستانی 608167_574 به گزارش ایران ناز مهدی شفیعی، مدیر مرکز هنرهای نمایشی درباره رعایت نکردن برخی شئونات در اجرای یک نمایش گفت: پوشش و گریم بازیگران نمایش پینوکیا پس از بازبینی شورای نظارت تغییر کرده و در این باره خلاف مقررات شورای ارزشیابی عمل شده است.  

608169_367

ادامه مطلب ...

10 تصاویر زیبا ترین دختر 17 ساله جهان

این دختر یک مدل ۱۷ ساله است. او چهره فوق العاده جذابی دارد و  بخاطر فرم لبها و فاصله بین دندانهایش همه او را میشناسند.

لیندی ویکسون اهل شهر آرکانزاس است و از ۱۰ سالگی وارد دنیای مد شد. وی در نمایشهای مد پاییز و زمستان ۲۰۱۱ شرکت داشته استو از آژانس مد ماریلین به دنیای مد معرفی شده است. این دختر زیبا متولد ۱۲ آپریل سال ۱۹۹۴ است.

 

1 تصاویر زیبا ترین دختر 17 ساله جهان 2 تصاویر زیبا ترین دختر 17 ساله جهان 3 تصاویر زیبا ترین دختر 17 ساله جهان 4 تصاویر زیبا ترین دختر 17 ساله جهان 5 تصاویر زیبا ترین دختر 17 ساله جهان 6 تصاویر زیبا ترین دختر 17 ساله جهان 7 تصاویر زیبا ترین دختر 17 ساله جهان 8 تصاویر زیبا ترین دختر 17 ساله جهان 9 تصاویر زیبا ترین دختر 17 ساله جهان

10 این دختر یک مدل 17 ساله است. او چهره فوق العاده جذابی دارد و  بخاطر فرم لبها و فاصله بین دندانهایش همه او را میشناسند. لیندی ویکسون اهل شهر آرکانزاس است و از 10 سالگی وارد دنیای مد شد. وی در نمایشهای مد پاییز و زمستان 2011 شرکت داشته استو از آژانس مد ماریلین به دنیای مد معرفی شده است. این دختر زیبا متولد 12 آپریل سال 1994 است.  

1 ادامه مطلب ...

متن آهنگ دیوونه مهدی احمدوند

Mehdi Ahmadvand Divoone متن آهنگ دیوونه مهدی احمدوند

نموندی پیشم عیب نداره تنها میشم
دوباره عاشقت نمیشم منم دیوونه میشم
یادته دیشب زدی آتیشم
کارات با تیشه زد به ریشم
تو جنسه سنگیو من شیشم
یادته گفتی میمونی پیشم
نگفتی بعد تو چی میشم
هه دیوونه میشم
خسته میشم از آدما فراری میشم
زود عصبی میشم هه بخند به ریشم
تکست آهنگ دیوونه مهدی احمدوند
یادته دیشب زدی آتیشم هنوز تو خستگیشم
نباید باهات قاطی شم
نه آدم نمیشم میخوام دوباره باشی پیشم
آواره میشم بری بری بری دیوونه میشم
یادته یادته یادته گفتی میمونی پیشم
نگفتی بعد تو چی میشم
هه دیوونه میشم
خسته میشم از آدما فراری میشم
زود عصبی میشم هه بخند به ریشم

متن آهنگ دیوونه مهدی احمدوند

Mehdi-Ahmadvand-Divoone

نموندی پیشم عیب نداره تنها میشم دوباره عاشقت نمیشم منم دیوونه میشم یادته دیشب زدی آتیشم کارات با تیشه زد به ریشم تو جنسه سنگیو من شیشم یادته گفتی میمونی پیشم نگفتی بعد تو چی میشم هه دیوونه میشم خسته میشم از آدما فراری میشم زود عصبی میشم هه بخند به ریشم تکست آهنگ دیوونه مهدی احمدوند یادته دیشب زدی آتیشم هنوز تو خستگیشم نباید باهات قاطی شم نه آدم......

ورود سکه‌های ۱۰ هزار تومانی به بازار ادعایی جعلی است که به تازگی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

به گزارش فارس، به تازگی تصویری جعلی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که ادعا می‌کند سکه‌های ۱۰ هزار تومانی وارد بازار شده است.

526975 405 ورود سکه‌ 10 هزار تومانی به بازار

 

اما واقعیت ماجرا این است که تاکنون خبری مبنی بر ورود سکه‌های ۱۰ هزار تومانی به بازار از سوی بانک مرکزی منتشر نشده است و ادعای فوق بخشی از شایعاتی است که روزانه در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی دست به دست می شود.

تصویری از سکه ۱۰۰ تومانی با طرح حرم شاهچراغ در شیراز را مشاهده می‌کنید که در ۳۰ دی ۱۳۹۱ منتشر شده است

ورود سکه‌های ۱۰ هزار تومانی به بازار ادعایی جعلی است که به تازگی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. به گزارش فارس، به تازگی تصویری جعلی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که ادعا می‌کند سکه‌های ۱۰ هزار تومانی وارد بازار شده است. 526975_405   اما واقعیت ماجرا این است که تاکنون خبری مبنی بر ورود سکه‌های 10 هزار تومانی به بازار از سوی بانک مرکزی منتشر نشده است و ادعای فوق بخشی از شایعاتی است که روزانه در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی دست به دست می شود. تصویری از......

شب گذشته مراسم افتتاحیه اکران جدیدترین فیلم سیروس الوند بدون حضور بازیگران اصلی آن برگزار شد. «این سیب هم برای تو» تازه‌ترین اثر این فیلمساز باسابقه است که روایت دختری است که ناگهان دوست صمیمی‌اش او را ترک می‌کند و … . رعنا آزادی‌ور، پژمان بازغی، پریناز ایزدیار، امیرعلی دانایی و چنگیز جلیلوند بازیگران اصلی این فیلم تجاری هستند که جز امیرعلی دانایی بقیه در مراسم شب گذشته حضور پیدا نکردند. با این همه ایوان شمس شلوغ بود و چهره‌های زیادی به احترام سیروس الوند در این مراسم شرکت کرده بودند.

635834456336076382 مراسم فرش قرمز فیلم این سیب هم برای تو

 

شاید برای بسیاری که از روابط پشت پرده چهره‌ها بی‌اطلاع هستند حضور امیر قلعه‌نویی در اکران خصوصی فیلمی سینمایی عجیب بود. اما علاقه‌مندان جدی ستاره‌ها می‌دانند که امیرعلی دانایی، بازیگر سینما، در نوجوانی بازیکن تیم امید باشگاه استقلال بوده و یک استقلالی دو آتشه است. چند سالی هم است که دوستی و صمیمیتی بین او و امیر قلعه‌نویی شکل گرفته است. حضور شب گذشته امیرخان هم در فرش قرمز این فیلم به دعوت این ستاره جوان صورت گرفته است. قلعه‌نویی مثل همیشه ظاهری تر و تمیز و مرتب داشت. او کت و شلوار طوسی را با پلیور سرمه‌ای ست کرده بود. لباس او برای موقعیت اجتماعی‌اش و البته چنین مراسم نیمه‌رسمی مناسب به نظر می‌آمد.

 

635834456780521163 مراسم فرش قرمز فیلم این سیب هم برای تو

 

امیرعلی دانایی که سابقه فعالیت مدلینگ را هم در کارنامه کاری‌اش دارد مثل همیشه خوش‌لباس بود. او کت و شلوار مشکی و طوسی زمستانی را با تی‌شرت مشکی و جلیقه طوسی ست کرده بود. این ست در عین سادگی ، زیبا و ساختار شکن بود. ساختار شکن به جهت ترکیب تی‌شرت بدون یقه و اسپرت با کت و جلیقه رسمی از یک سو و از سوی دیگر استفاده از جلیقه طوسی راه راه با کت مشکی و شلوار طوسی روشن.

635834457048061632 مراسم فرش قرمز فیلم این سیب هم برای تو

اما امیر قلعه‌نویی تنها مهمان امیرعلی دانایی نبود. پرستو صالحی هم یکی دیگر از مهمانانی بود که به احترام این ستاره بااخلاق سینما در این مراسم حاضر شده بود. پرستو صالحی لباس پاییزی ساده‌ای پوشیده بود. او بارانی شیری رنگی را که سر آستین و یقه آن نوار قهوه‌ای دوخته شده بود با شال چروک قهوه‌ای هماهنگ کرده بود.

 

635834457409046266 مراسم فرش قرمز فیلم این سیب هم برای تو

 

بی‌شک ستاره اصلی شب گذشته کسی نبوده جز سیروس الوند. مردی که بلوز یقه اسکی زرشکی را با کت قهوه‌ای کلفتی به تن کرده بود. مدل موی اوکه دیگر بخشی از شناسنامه این فیلمساز قدیمی شده است مثل همیشه تا روی شانه بلند و رها بود. شاید تنها تغییر او در سالیان سفید شدن موهایش باشد.

635834457921975167 مراسم فرش قرمز فیلم این سیب هم برای تو

 

پویا امینی را دیگر بعد از نزدیک دو دهه بازی باید جزو بازیگران قدیمی سینما، تلویزیون و تئاتر دانست. او یکی دیگر از مهمانان شب گذشته بود. شاید یادتان باشد سال گذشته او با انصراف امیرعلی دانایی از بازی در تئاتر «کابوس شب نیمه آذر» جایگزین او شد. شب گذشته حضور این دو بازیگر کنار هم نشان داد احتمالا رقابت و دل‌خوری بین آنها پیش نیامده است. پویا امینی کت مخمل قهوه‌ای که طرح لوزی داشت با پیراهن چهارخانه‌ای با هم هماهنگ کرده بود و جز خوش‌پوشان این مراسم بود.

635834458214787682 مراسم فرش قرمز فیلم این سیب هم برای تو

 

از جوان‌ها سارا منجزی و فریبا نادری که دوستان صمیمی هستند در افتتاحیه فیلم «این سیب هم برای تو» شرکت کرده بودند. منجزی ترکیب رنگ تماما مشکی ‌لباسش را با کیف شب پولک‌دوزی طلایی شکسته بود. به نظر می‌رسد اضافه وزن این بازیگر جوان او را به سمت استفاده بیشتر از رنگ مشکی در لباس‌هایش برده است. اما فریبا نادری برعکس دوست خود از رنگ‌های گرم استفاده کرده بود. او کت سورمه‌ای را که طرح‌های زرشکی و سفید داشت را با شال زردی ست کرده بود.

635834460220795205 مراسم فرش قرمز فیلم این سیب هم برای تو

 

پیشکسوتانی چون جلال پیشواییان، سید غلامرضا موسوی، مرتضی شایسته، وحید پیردوست و منوچهر اسماعیلی که دیگر کمتر در مراسمی حاضر می‌شوند به احترام الوند حضور داشتند.

در این بین به نظر می‌رسد استاد منوچهر اسماعیلی دلیلی دیگری هم داشته است و آن هم نسبت فامیلی‌اش با امیرعلی دانایی است چون این دوبلور و صداپیشه سرشناس شوهر خاله این بازیگر جوان است. او مثل همیشه مرتب و شیک‌پوش بود و استفاده از دستمال گردن ابریشمی کرم رنگی به ظاهر کت و شلوار پوشیده‌اش رسمیت بیشتری داده بود.

635834460884888371 مراسم فرش قرمز فیلم این سیب هم برای تو

شب گذشته مراسم افتتاحیه اکران جدیدترین فیلم سیروس الوند بدون حضور بازیگران اصلی آن برگزار شد. «این سیب هم برای تو» تازه‌ترین اثر این فیلمساز باسابقه است که روایت دختری است که ناگهان دوست صمیمی‌اش او را ترک می‌کند و ... . رعنا آزادی‌ور، پژمان بازغی، پریناز ایزدیار، امیرعلی دانایی و چنگیز جلیلوند بازیگران اصلی این فیلم تجاری هستند که جز امیرعلی دانایی بقیه در مراسم شب گذشته حضور پیدا نکردند. با این همه ایوان شمس شلوغ بود و چهره‌های زیادی به احترام سیروس الوند در این مراسم شرکت کرده بودند. ادامه مطلب ...

نامزد جدید رونالدو کیست ۳۰ آبان ۱۳۹۴

کریس رونالدو و دختر خورخه مندس قرار ملاقات گذاشتند.

به گزارش کاپ، کریس رونالدو که چندی پیش از نامزدش ایرنا شایک جدا شد، اخیرا در مصاحبه ای مدعی شده بود که چند خانم را زیر نظر دارد تا با یکی از آن ها رابطه برقرار کند. اما مطبوعات پرتغالی در خبری مدعی شدند که او با مریسا مندس، دختر خورخه مندس، مدیر برنامه هایش قرار گذاشته است.

مریسا مندس نامزد جدید رونالدو کیست

 

مریسا مندس ۲۴ ساله چندی پیش در مراسم فرش قرمز فیلم رونالدو هم حضور پیدا کرد. کوریو دا مانیا مدعی شده که رونالدو چند سال پیش و زمانی که برای اولین بار قرار بوده با پدر مریسا همکاری کند او را دیده است.

خبر قرار ملاقات رونالدو و دختر مندس به تائید روزنامه انگلیسی مترو هم رسیده است.

کریس رونالدو و دختر خورخه مندس قرار ملاقات گذاشتند. به گزارش کاپ، کریس رونالدو که چندی پیش از نامزدش ایرنا شایک جدا شد، اخیرا در مصاحبه ای مدعی شده بود که چند خانم را زیر نظر دارد تا با یکی از آن ها رابطه برقرار کند. اما مطبوعات پرتغالی در خبری مدعی شدند که او با مریسا مندس، دختر خورخه مندس، مدیر برنامه هایش قرار گذاشته است. مریسا-مندس   مریسا مندس ۲۴ ساله چندی پیش در مراسم فرش قرمز فیلم رونالدو هم حضور پیدا کرد. کوریو دا مانیا مدعی شده که رونالدو چند سال......

عکس جدید شادمهر عقیلی و دخترش ملینا ۳۰ آبان ۱۳۹۴

شادمهر عقیلی و دخترش ملینا

شادمهر و دخترش عکس جدید شادمهر عقیلی و دخترش ملینا

شادمهر عقیلی و دخترش ملینا شادمهر-و-دخترش......

عکس پرستو صالحی در کنار نوه های فردین ۳۰ آبان ۱۳۹۴

رستو صالحی در صفحه اینستاگرام خود عکسی از نوه های فردین منتشر کرده است.

صالحی در این پست نوشت:یه وقتایی دلت می خواد از خوشحالی جیغ بزنی من امشب با دیدن این دو تا عشق اینجوری بودم محمدعلی فردین و حنا فردین نوه های مرد بی تکرار سینما آقا محمدعلی فردین بزرگ یادگار مردی که مرا به سینما کشاند روحش شاد . عکس مهسا غفاری عزیز

 

پرستو صالحی و نوه های فردین عکس پرستو صالحی در کنار نوه های فردین

رستو صالحی در صفحه اینستاگرام خود عکسی از نوه های فردین منتشر کرده است. صالحی در این پست نوشت:یه وقتایی دلت می خواد از خوشحالی جیغ بزنی من امشب با دیدن این دو تا عشق اینجوری بودم محمدعلی فردین و حنا فردین نوه های مرد بی تکرار سینما آقا محمدعلی فردین بزرگ یادگار مردی که مرا به سینما کشاند روحش شاد . عکس مهسا غفاری عزیز   پرستو-صالحی-و-نوه-های-فردین......

ماجرای طلاق رامبد جوان از سحر دولتشاهی و ازدواج با نگار جواهریان ۳۰ آبان ۱۳۹۴

ظاهرا شایعات در مورد رامبد جوان و نگار جواهریان رنگ حقیقت دارد. پس از اینکه رامبد جوان با نگار جواهریان وارد رابطه شد، همسر او سحر از وی درخواست جدایی کرد. ظاهراً نگار و رامبد رسماً با یکدیگر ازدواج کرده اند و در انظار عمومی با هم دیده می‌شوند!

 

3385 ماجرای طلاق رامبد جوان از سحر دولتشاهی و ازدواج با نگار جواهریان

 

پس از جدایی رامبد جوان از همسر سابقش سحر دولتشاهی ، این اولین عکس رامبد جوان با همسرش نگار جواهریان هست که در محافل عمومی انداخته شده است

negar javaherian rambod javan ماجرای طلاق رامبد جوان از سحر دولتشاهی و ازدواج با نگار جواهریان

 

شبکه های اجتماعی علاوه بر جذابیت و خاصیت سرگرم کنندگی که دارند خیلی اوقات درد سر ساز هم می شوند. این موضوع برای افراد عادی شاید آنقدرها هم بغرنج نباشد اما وقتی پای هنرمندان و چهره های مطرح به میان می آید ماجرا فرق می کند. کافی است هنرمندی که قرار است عکس یا نوشته ای را در یکی از این شبکه ها به اشتراک بگذارد کمی بی دقتی کند تا کلی حرف و حدیث برایش به وجود بیاورند. البته گاهی اوقات هم این حرف و حدیث ها رنگ و بوی واقعی به خود می گیرند و به واقعیت تبدیل می شوند. شاید اینجا باشد که مثال تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها مصداق درستی پیدا می کند.

 

بعد از انتشار عکس های پی در پی رامبد جوان با نگار جواهریان و بدون حضور همسرش سحر دولتشاهی بود که شایعاتی درباره جدایی این زوج بازیگر دهان به دهان چرخید.

 

28497606 ماجرای طلاق رامبد جوان از سحر دولتشاهی و ازدواج با نگار جواهریان

 

هر کدام از این بازیگران در شبکه های اجتماعی صفحه ای اختصاصی دارند و مخاطبان و طرفداران آنها نظرات مختلفی را با انها به اشتراک می گذارند. خیلی وقت بود که سحر دولتشاهی عکسی با همسرش رامبد جوان نگذاشته بود و همین علامت سوال بزرگی برای پیگیران این ماجرا بود. شنیده ها حکایت از جدایی این دو بازیگر داشت و سایت های مختلفی هم این خبر را منتشر کردند. گرچه تا کنون هیچ خبر رسمی مبنی بر ازدواج جوان با جواهریان منتشر نشده اما آنها در محافل مختلفی با یکدیگر دیده شدند.

 

7114 ماجرای طلاق رامبد جوان از سحر دولتشاهی و ازدواج با نگار جواهریان

دولتشاهی که به دلیل جدایی از همسر سابقش رامبد جوان سال ۹۳ را در تنهایی و البته پرکاری در عرصه بازیگری دنبال کرده در گفتگو با محمدصادق شایسته درباره این تنهایی بیان می دارد: سال ۹۳ در عین حال که سال شلوغی برایم بود در تنهایی لذت بخشی هم سپری شد نه فقط به عنوان بازیگر که در خیلی جهات هم رشد داشتم. یک رهایی جالب وی ادامه می دهد: سال ۹۳ هم شیرینی برایم داشت و هم یک رهایی جالبی برایم بود.امیدوارم مهر بیشتری وجود داشته باشد. سحر دولتشاهی برای سال جدید هم چنین آرزویی دارد: برای سال ۹۴ و همه سالهایی که می آیند هم امیدوارم مهر بیشتری وجود داشته باشد و هم از طرف من نسبت به اطرافیانم و از طرف آنها نسبت به من. بعد از حرف و حدیث های زیادی که پیرامون ازدواج رامبد جوان مجری مشهور خندوانه با نگار جواهریان بازیگر زن وجود داشت ، این بار تیر ۹۴ یک سایت خبری سینمایی به صراحت از این ازدواج می گوید و چگونه آنها با یکدیگر آشنا شدند . سایت سینما ژورنال نوشت : نگار جواهریان بازیگر زن که در ماههای اخیر بعنوان همسر رامبد جوان هم شناخته می شود در کنار بازی در سینما سابقه فعالیت در تلویزیون و تئاتر را هم داشته است. به گزارش سینماژورنال این توضیحات جواهریان در حالی بیان شده که بدانیم در جریان نمایش “دیوار چهارم” بود که میان وی و رامبد جوان آشنایی شکل گرفت و همین آشنایی به ازدواج انجامید.

و در سایت رسمی سحر دولتشاهی آمده است : سحر دولتشاهی در یک نگاه نام: سحر شهرت: دولتشاهی تاریخ تولد: ۱۶ مهر ۱۳۵۸ محل تولد و سکونت: تهران تحصیلات: لیسانس ادبیات نمایشی – لیسانس مترجمی فرانسه رشته تحصیلی (متوسطه): ریاضی و فیزیک (دبیرستان شهید مهدوی) شغل: بازیگر و مترجم وضعیت تأهل: مجرد خواهر یا برادر: یک برادر و یک خواهر اولین فیلم سینمایی: فرزند صبح اولین مجموعه تلویزیونی: کتابفروشی هدهد اولین تئاتر: نیمروز خواب‌آلود

 

و نگار جواهریان ( متولد تلویزیون و تئاتر ایران است. او در بیست و هشتمین جشنواره فیلم فجر موفق به دریافت جایزه سیمرغ بلورین در رشته بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم طلا و مس شد.وی در چهاردهمین جشن خانه سینما نیز برای فیلم طلا و مس تندیس بهترین بازیگر زن نقش اول را دریافت کرد.

 

r Negar Javaherian ماجرای طلاق رامبد جوان از سحر دولتشاهی و ازدواج با نگار جواهریان

رامبد جوان در اول دی ماه سال ۱۳۵۰ از خانواده‌ای سنتی در تهران با اصالت آذری متولد شد. او در یک برنامه رادیویی در مورد انتخاب اسمش گفته بود که بچه دوم و بچه آخر خانواده است و خواهرش پوپک هفت و نیم سال از او بزرگتر است. او گفته رامبد یعنی فرشته صلح و آرامش و این اسم انتخاب خواهرش بوده است.

 

aghd rambod o sahar ماجرای طلاق رامبد جوان از سحر دولتشاهی و ازدواج با نگار جواهریان

 

رامبد جوان در دهه هفتاد با ماندانا روحی ازدواج می کند. همسرش هم مانند او هنرمند بوده و البته سروصدای ازدواج آنها زیاد به اطرافیان نمی رسد. نکته جالب در مورد ازدواج اول رامبد جوان این است که سیدمحمد خاتمی رئیس جمهور وقت ایران آنها را پای سفره عقد نشانده و برایشان خطبه را جاری می کند. در هر حال تنها چند سال بعد این ازدواج به بن بست رسیده و این دو از هم جدا می شوند. چند سال بعد و در ۳۶ سالگی دوباره به فکر ازدواج می افتد.

 

اینبار همسر او سحر دولتشاهی است که ماجرای آشنایی آنها به صحنه تئاتر برمی گردد. دولتشاهی چند سال در گروه تئاتر پسیانی کار می کرد و از آنجایی که با پسیانی و خانواده پسیانی دوست بوده است آنجا به واسطه آن ها سحر را دیده است و از او خوشش آمده است.پس از آن این دو با هم ازدوج می کنند . – سحر دولتشاهی متولد روز دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۵۸ در تهران، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است. او فارغ‌التحصیل رشته‌های ادبیات نمایشی و مترجمی زبان فرانسه می‌باشد. بازی در فیلم طلا و مس به کارگردانی همایون اسعدیان در سال ۱۳۸۸ برایش کاندیداتوری جایزه بهترین بازیگر نقش دوم زن از چهاردهمین جشن خانه سینما را در پی داشته است.

ظاهرا شایعات در مورد رامبد جوان و نگار جواهریان رنگ حقیقت دارد. پس از اینکه رامبد جوان با نگار جواهریان وارد رابطه شد، همسر او سحر از وی درخواست جدایی کرد. ظاهراً نگار و رامبد رسماً با یکدیگر ازدواج کرده اند و در انظار عمومی با هم دیده می‌شوند!   3385   پس از جدایی رامبد جوان از همسر سابقش سحر دولتشاهی ، این اولین عکس رامبد جوان با همسرش نگار جواهریان هست که در محافل عمومی انداخته شده است ادامه مطلب ...

سایت های منبع سرگرمی ۲۱ آبان ۱۳۹۴

اگر به دنبال مطالب دسته اول در موضوعات مختلف شامل تفریحی ، سرگرمی گالری عکس بازی داستان فال جوک پیامک اس ام اسبیوگرافی شخصیت ها و بازیگران و افراد مشهور اخبار سینما طالع بینی فلش طنر حتما از سایت تفریحی دیدن نمایید.
سایتی که معرفی میکنیم به عنوان بهترین سایت تفریحی برای جوانان ایرانی می باشد. که سابقه طولانی در ارسال مطالب جدید تفریحی و سرگمی و جدیدترین جوک های خنده دار و پیامک های عاشقانه موبایل موزیک می باشد .
سایت تفریحی یکی از برترین سایتهای با سابقه سرگرمی درایران می باشد که مجموعه کاملی از عکس بازیگران ایرانی و خارجی و تصاویر خنده دار و جالب را گردآوری کرده است جدیدترین موزیک ها و فیلم ها و بازی ها و جالب ترین جوک های خنده دار آموزش آرایشگری و جدیدترین ترفند ها و کلی مطلب تفریحی و سرگرم کننده در این سایت جمع آوری گردیده است. همچنین در این سایت دانلود نرم افزار و برنامه های به روز گردآوری شده است.
پیشنهاد ما به شما این است که از بهترین سایت تفریحی دیدن نمایید که یکی از سایت های منبع سرگرمی و مطالب طنز و گالری عکس جوک بازی پیامک اس ام اس فال شعر داستان و جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان می باشد.

اگر به دنبال مطالب دسته اول در موضوعات مختلف شامل تفریحی ، سرگرمی گالری عکس بازی داستان فال جوک پیامک اس ام اسادامه مطلب ...

دانلود دید در شب کار جدید رضا رشید پور ۱۹ آبان ۱۳۹۴

دانلود دید در شب کار جدید رضا رشید پور

رضا رشید پور ، دید در شب را با امیر تتلو و علی کفاشیان آغاز کرد ، جنجال های دید در شب

برنامه دید در شب با تهیه‌کنندگی و اجرای رضا رشیدپور، قرار است، هر هفته به سبک Hard Talk از طریق پلت‌فرم اشتراک‌گذاری ویدئوی آپارات پخش شود. رضا رشیدپور درباره این برنامه می‌گوید: سال‌ها است که دغدغه‌هایی برای فضای مجازی وجود دارد که به‌خاطر اینکه محتوایی برای آن تولید نمی‌شود محتوای درجه ۲ و ۳ این فضا را گرفته است. هر تکنولوژی هم که وارد می‌شود زمان می‌برد تا ما به آن فضا مسلط شویم و از آن استفاده درست داشته باشیم. حال اگر تاکنون هارد شو داشتیم، وقت آن است که هاردتاک داشته باشیم.

یک هاردتاک واقعی بدون رودربایستی و اعمال سلیقه و موقعیت زمانی و مکانی طرف مقابل. به‌طور خلاصه مردم منتظر باشند تا چیزهایی که فکر نمی‌کردند ببینند و بشنوند را در دید در شب، ببینند و یک سورپرایز خیلی عالی برای آنها خواهیم داشت.

رشیدپور همچنین درباره محتوا و میهمانان این برنامه خاطرنشان کرد: برنامه کاملا گفت‌وگومحور خواهد بود و ستاره برنامه سبک گفت‌وگو خواهد بود و ما می‌خواهیم سبک گفت‌وگوی هارد تاک به معنای واقعی که در دنیا طرفداران بسیاری دارد و تاکنون در ایران نداشته‌ایم را در این برنامه اجرایی کنیم.

اولین قسمت از این برنامه جمعه ۲۷ شهریور ساعت ۱۷ روی سایت آپارات قرار گرفت و در این برنامه علی کفاشیان میهمان این برنامه بود و شاهد برنامه بسیار چالشی و جذابی بودیم. علاقه‌مندان می‌توانند این برنامه را روی سایت ببینند.

5f20e89dc6c8d2f8d4cd0349f5dfdc32 دانلود دید در شب کار جدید رضا رشید پور

برای دانلود قسمت های دید در شب اینجا کلیک کنید.

دانلود دید در شب کار جدید رضا رشید پور

رضا رشید پور ، دید در شب را با امیر تتلو و علی کفاشیان آغاز کرد ، جنجال های دید در شب

برنامه دید در شب با تهیه‌کنندگی و اجرای رضا رشیدپور، قرار است، هر هفته به سبک Hard Talk از طریق پلت‌فرم اشتراک‌گذاری ویدئوی آپارات پخش شود. رضا رشیدپور درباره این برنامه می‌گوید: سال‌ها است که دغدغه‌هایی برای فضای مجازی وجود دارد که به‌خاطر اینکه محتوایی برای آن تولید نمی‌شود محتوای درجه 2 و 3 این فضا را گرفته است. هر تکنولوژی هم که وارد می‌شود زمان می‌برد تا ما......