جادوگر عکس علی دایی را پاک کرد + عکس

مجله عالی ها

جادوگر عکس علی دایی را پاک کرد + عکس

جادوگر عکس علی دایی را پاک کرد + عکس 24 سپتامبر 2014

جادوگر عکس علی دایی را پاک کرد + عکس

علی کریمی طراحی بی نظیری از بزرگ ترین اسطوره های فوتبال ایران را که سال گذشته از سوی یک گرافیست طراحی شده بود را با دستکاری روی اینستاگرام خود گذاشت. در این عکس تصویری گرافیکی از تمامی اسطوره های فوتبال ایران شامل علی دایی، احمدرضا عابدزاده، کریم باقری، خداداد عزیزی، مهدی مهدوی کیا ، علی کریمی و وحید هاشمیان دیده می شود اما علی کریمی که قصد داشت این طراحی را بر روی اینستاگرام خود بگذارد تصویر علی دایی را که در سمت راست این اثر هنری بود حذف کرد و برای حذف علی دایی مجبور شد عکس عابدزاده را هم که پشت سر علی دایی قرار داشت بردارد!

alk جادوگر عکس علی دایی را پاک کرد + عکس

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 8571 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

۳ دیدگاه ارسال شده
 • حمید رضا عیسی بیگی گفت:

  خیلی جالبه بدونید که علی کریمی چاره ای جز این نداشته، دوستانی که با نرم افزار اینستا کار می کنند متوجه می شوند که عکسی گه باید گذاشته شود تم مربعی دارد ولی نسخه ی اصلی تم مستطیلی دارد و مشخصاً علی دایی در این عکس به اجبار حذف شده تا عکس تم مربعی بگیرد. اگه دقت کنید می بینید مهدوی کیا نصفش نیست. در واقع علی خان بین مهدی و علی دایی مهدی رو انتخاب کرده

 • مهسا گفت:

  خوب کاری کرد.آخییییییییییی دلم خنک باشد.با اینکه من استقلالی هستم ولی علی کریمی خییییییلی دوست دارم و با این کارش هم کاملا موافقم.

 • مهسا گفت:

  نچ.ببخشید هی اشتباه مینویسم.(دلم خنک شد).

 • به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.