پام ادیشن 999 نوزاد جدید کمپانی منصوری

مجله عالی ها

پام ادیشن 999 نوزاد جدید کمپانی منصوری

پام ادیشن ۹۹۹ نوزاد جدید کمپانی منصوری 18 ژانویه 2016

پام ادیشن ۹۹۹ جدیدترین دست پرورده منصوری است که به ادعای این شرکت آلمانی فعال در زمینه تیونینگ خودرو مرزهای امکانات رفاهی و ثروت را بازتعریف می کند. این خودرو که بر پایه مدل استاندارد رولزوریس ریث شکل گرفته به دو دلیل پام ادیشن ۹۹۹ نام گرفته است. نخست، اشاره ای به استفاده از طلای خالص ۹۹۹ دارد و دوم، تعداد محدود نه دستگاه خودرویی که منصوری قصد تولید آنها را دارد.

انحصار عنصری است که هیچ گاه منصوری در زمینه سفارشی سازی خودروها چیزی از آن کم نمی گذارد. آنچه در نگاه نخست در نمای ظاهری پام ادیشن ۹۹۹ به چشم می آید رنگ آمیزی دو رنگ طلایی و سفید آن است و هر یک از نشان های روی بدنه از طلای خالص ۹۹۹ ساخته شده اند.

 

545656 158 پام ادیشن 999 نوزاد جدید کمپانی منصوری 545657 530 پام ادیشن 999 نوزاد جدید کمپانی منصوری 545658 889 پام ادیشن 999 نوزاد جدید کمپانی منصوری 545659 492 پام ادیشن 999 نوزاد جدید کمپانی منصوری

دنه خودرو نیز نسبت به مدل استاندارد ریث تغییرات زیادی را شاهد بوده و حالت آیرودینامیک‌تری با سپرهای جدید، اسپویلر عقب و رکاب های کناری فیبر کربنی اختصاصی منصوری یافته است. هر یک از نه مالک بالقوه منصوری پام ادیشن ۹۹۹ می توانند اتصلات فلزی خارجی از دستگیره درها تا جلو پنجره رادیاتور را از طلای خالص ۹۹۹ سفارش دهند.

منصوری پام ادیشن ۹۹۹ از نظر فنی نیز تغییراتی را شاهد بوده و پیشرانه ۶٫۶ لیتری ۱۲ سیلندر خورجینی این خودرو توانایی تولید ۷۲۹ اسب بخار نیرو و ۷۳۷ پوندفوت گشتاور را دارد. اگرچه با خودرویی لوکس مواجه هستیم، اما پام ادیشن ۹۹۹ می تواند تنها طی ۴٫۴ ثانیه سرعت خود را از صفر به صد کیلومتر در ساعت برساند و در نهایت بیشینه سرعت ۳۰۰ کیلومتر در ساعت را کسب کند. این آمار و ارقام وقتی جذاب می شوند که بدانیم این خودرو ۲٫۴ تن وزن دارد.

در داخل کابین منصوری پام ادیشن ۹۹۹ نیز تم طلایی و استفاده از طلای خالص ادامه یافته است و چشم سرنشینان را نوازش می دهد. رنگ چرم به کار رفته در داخل خودرو با رنگ آمیزی خارجی آن هماهنگ است.

بدون تردید، محصول جدید منصوری خودرویی منحصر به فرد محسوب می شود که از هم اکنون توجه فوق ثروتمندان جهان را به سوی خود معطوف کرده است.

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 8571 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.