آرایش دختران در کشورهای مختلف چگونه است؟

مجله عالی ها

آرایش دختران در کشورهای مختلف چگونه است؟

آرایش دختران در کشورهای مختلف چگونه است؟ 19 آوریل 2017

1717742283 آرایش دختران در کشورهای مختلف چگونه است؟

آرایش دختران در کشورهای مختلف چگونه است؟

آرایش دختران در کشورهای گوناگون جهان ویژگی های خاص خود را دارد که میتوانید در این مقاله با همه ی انها آشنا شوید. لب های قرمز، مژه های پر و بلند و کانسیلرِ با کیفیت از جمله بارزترین گرایشات محبوب آرایشی برای زنان در سراسر جهان محسوب میشوند که مرز و محدوده ندارند.

 

اما با این وجود، سلیقه آرایشی زنان در کشورهای گوناگون جهان با هم برابر نیست. این موضوعی هست که بعضی کارشناسان ساخت وسایل آرایشی و بهداشتی در مورد آن تحقیق کرده و متوجه شده اند که مدل آرایش زنان و زیبایی شناسی آنها در این رابطه با هم تفاوت هایی دارد.

 

در همین رابطه در ادامه می‌توانید با گرایشات آرایشی زنان در ده کشور جهان که شامل کشور آمریکا، کانادا، انگلستان، استرالیا، ژاپن، امارات، فرانسه، هند، برزیل و کشور مکزیک میشود، آشنا شوید.

 

در کشور آمریکا، رنگ های تند و جیغ و مژه های بلند ارکان اصلی آرایش محسوب میشوند

1331550157 آرایش دختران در کشورهای مختلف چگونه است؟

رنگ در سیستم آرایشی زنان آمریکایی نقش مهمی ایفا می‌کند. انها به بهره گیری از خط چشم های آبی، بنفش یا قهوه ای تمایل زیادی دارند. همین طور باید اشاره کرد که در این کشور پهناور، محبوب ترین رژلب ها، انواع مات در رنگ های قرمز، نارنجی، بنفش و شرابی میباشند.

 

آمریکایی های مژه های پر و بلند را اکثر دوست دارند و حتی ممکن هست برای تکمیل روند آرایش خود از مژه های مصنوعی بهره گیری کنند. ریمل های مشکی، حجم دهنده و بلندکننده از جمله وسایل آرایشی محبوب زنان آمریکایی به شمار می‌روند.

 

در برزیل، زنان صورت طبیعی با رژلب های مات را ترجیح میدهند

2010373814 آرایش دختران در کشورهای مختلف چگونه است؟

به گفته متخصصان آرایش در کشور برزیل، زنان این سرزمین به رژلب های مات و صورت های بدون میک آپ علاقه زیادی دارند. آرایش برزیلی روی اصلِ «زیبایی طبیعی» استوار هست.

 

زنان کانادایی به ابروهای پر و پررنگ و همین طور لب های مات علاقه مند میباشند

787443183 آرایش دختران در کشورهای مختلف چگونه است؟

در کانادا یکی از مهم‌ترین ارکان آرایش، ابروها میباشند؛ حال میخواهد ابروهای طبیعی و پهن باشد یا ابروهای رنگ شده و دکلره.در کنار دقت جدی به ابروها، آنها اکثر به رژلب های قرمز تیره یا قهوه ای و بژ (مات) علاقه زیادی نشان می‌دهند.

 

در انگلستان زنان اکثر به زیبایی طبیعی و آرایش ملایم و کمرنگ تمایل دارند

1474693505 آرایش دختران در کشورهای مختلف چگونه است؟

زنان انگلیسی از رنگ های چندان و ایجاد تغییر محسوس در صورت خود گریزان میباشند. اولویت اصلی انها زیبایی طبیعی هست و در صورت آرایش کردن، ترجیح میدهند پوست صاف و سفید، لب های براق و ابروهای پر داشته باشند. به همین خاطر، رژلب های مایع و کرم پودرهای روشن در این کشور متقاضیان زیادی دارند.

 

زنان هندی به آرایش های غلیظ، تمایل زیادی نشان میدهند

278599311 آرایش دختران در کشورهای مختلف چگونه است؟

تاکید آرایشی اکثر زنان در هند روی ایجاد تغییرات محسوس در چهره هست آنها به سایه های دودی و تیره، خط چشم های دنباله دار و لب های روشن علاقهِ بیشتری نشان میدهند. گرچه، وقتی سایه های دودی و براق پشت چشم های خود میزنند، از رژ لب های قرمز پررنگ هم برای جلوه اکثر لب ها بهره گیری میکنند.

 

دقت اصلی زنان استرالیایی به ضد آب بودن و عمر طولانی وسایل آرایشی هست

1561696408 آرایش دختران در کشورهای مختلف چگونه است؟

کرم های روشن کننده، رژلب های مات و سایه های براق در کشور استرالیا بیشترین درخواست ها را به خود اختصاص داده اند. گرچه این گرایش در مناطق گوناگون این کشور می‌تواند با هم فرق داشته باشد.شمال استرالیا دارای آب و هوای گرمسیری هست؛ تابستان های گرم و شرجی و زمستان های گرم و خشک. این در حالی هست

 

که جنوب استرالیا آب و هوای سردتری دارد؛ تابستان هایش خنک و ملایم هست و در زمستان شاهدِ بارش باران هستیم.با وجود این تفاوت ها، اکثر زنان استرالیایی ترجیح می‌دهند وسایل آرایشی ضد آب، ضد عرق و با دوام چندان خریداری کنند.

 

در کشور امارات ابروهای پرپشت و پهن و مژه های بلند اصلی ترینِ ارکان آرایشی میباشند

446728229 آرایش دختران در کشورهای مختلف چگونه است؟

در حال حاضر، گرایش و تاکید اصلی زنان عرب داشتن صورت بدون آرایش هست. اما این گرایش دستخوش بعضی تغییرات هست به طوری که زنان، در عین حفظ سادگی چهره، دوست دارند ابروهای پرپشت و پررنگ و مژه های بلند داشته باشند. به همین خاطر ریمل و مداد/سایه ابرو مهم‌ترین وسایل آرایشی دراین کشور محسوب میشوند.

 

لب های قرمز و براق گرایش اصلی زنان ژاپنی به شمار میرود

830065166 آرایش دختران در کشورهای مختلف چگونه است؟

ابروهای پهن، پوست های صاف و یکدست، لب های گوشتی و براق، بزرگ نشان دادن چشم ها و گونه های برجسته و براق از علاقه مندی های اصلی زنان ژاپنی برای آرایش محسوب میشوند.همین طور به گفته کارشناسان آرایش در این کشور آسیایی، زنان اخیرا به رژلب های قرمز و رژگونه های براق تمایل زیادی نشان میدهند.

 

داشتن لب های قرمز و پررنگ اصلی ترین گرایش زنانِ کشور مکزیک هست

783699676 آرایش دختران در کشورهای مختلف چگونه است؟

 به گزارش عالی ها در این کشور اکثر زنان به رنگ های قرمز و نارنجی علاقه مند میباشند، اما رنگ های مات و طبیعی نیز طرفداران خاص خود را دارد. زنان این کشور نیز روی پررنگ بودن ابروها حساس میباشند و لب و ابروهای خود را در اولویت مراحل آرایشی خود قرار میدهند.

 

زنان فرانسوی اکثر از هر چیزی دوست دارند که پوست های صاف و بی عیبی داشته باشند

1391857879 آرایش دختران در کشورهای مختلف چگونه است؟

داشتن پوست صاف و بدون لک از جمله گرایشات اصلی زنان در کشور فرانسه هست. به همین خاطر به بهره گیری از کرم پودرهای باکیفیت با رنگ های طبیعی و پوشش نامحسوس علاقه زیادی دارند.بعد از کرم پودر و پوشش دهنده های طبیعی پوست رژ لب مهمترین وسیله آرایشی در این کشور هست.

 

 

برچسب ها :

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 8571 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.