رژیم غذایی عجیب بازیگر زیبا و خوش اندام کره ای

مجله عالی ها

رژیم غذایی عجیب بازیگر زیبا و خوش اندام کره ای

رژیم غذایی عجیب بازیگر زیبا و خوش اندام کره ای 20 آوریل 2017

1679333903 رژیم غذایی عجیب بازیگر زیبا و خوش اندام کره ای

رژیم خوراکی عجیب بازیگر جذاب و خوش اندام کره ای 

بازیگر کره ای جذاب فقط روزی ۳ قاشق غذا می خورد تا تناسب اندامش حفظ گردد و به هم نریزد و از بابت این رژیم کلی جنجال به پا کرده هست. رژیم غذایی بازیگر زن کره ای / بازیگر سرشناس کره ای لی تای-ایم اخیرا پس از افشای آنکه برایداشتن اندامی لاغر هرروز تنها سه قاشق برنج می خورد خبرساز شده هست.

 

به گزارش عالی ها خانمِ لی که قبلا برای داشتن اندامی متناسب و داشتن ظاهری سالم سرشناس بود،روز سه شنبه در یکی برنامه های شبکه MBC حضور پیدا کرد، و حاضران آن برنامه فورا متوجهاندام به شدت لاغر این بازیگر شدند.این بازیگر زن جوان تصدیق کرد از شش ماه قبل تحت رژیم خوراکی بسیار سنگینی قرار دارد که درطی آن هر روز تنها سه قاشق برنج می خورد.

1814609098 رژیم غذایی عجیب بازیگر زیبا و خوش اندام کره ای

رژیم خوراکی بازیگر زن کره ای فقط سه قاشق برنج هست

 

او همین طور اقرار کرد پس از جلسه فوتوشوت تصویر برداری با دو بازیگرزن همکارش خانمپارک هان-بیول و چا- یانگ نسبت به ظاهر خود احساس عدم اعتماد به نفس پیدا کرده چرا کهآنها اندام به مراتب بهتری داشتند.این بازیگر کره ای در طی گفت و گو با این برنامه تلویزیونی گفت من با بازیگرها پارک هان-بیول ولی چا-یانگ فوتوشوت داشتم و آن ها اندام بسیار متناسبی داشتند. من از بدن خودم و از اینکه کنارآنها قرار بگیرم خجالت کشیدم. آن قدر ناراحت شدم که گریه کردم.

51723245 رژیم غذایی عجیب بازیگر زیبا و خوش اندام کره ایبازیگر کره ای لی تای ایم در سال ۲۰۱۰

 

در عین حال او تصدیق کرد که قطعا رژیم خوراکی او به هیچ عنوان سالم محسوب نمیشود و به مردمتوصیه کرد وی را الگو قرار ندهند. ولی خانمِ لی هنوز فکر می کند اگر رژیم خوراکی بسیار سخت وافراطی باشد طبیعی هست.هدف این بازیگر کاهش وزن سریع بود تا بتواند بعنوان یک بازیگر در صفحه تلویزیون جذاب بهنظر برسد و هر کاری که تصور می کرد وی را به این هدف می رساند انجام داده هست.

549779077 رژیم غذایی عجیب بازیگر زیبا و خوش اندام کره ای

خانمِ لی در سال ۲۰۱۴

 

تفاوت اندام این بازیگر پس از رژیم خوراکی سختهواداران او نظرات متعددی در صفحه شخصی او در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرده و ازهیکل بسیار لاغر و بیمارگونه او اظهار نگرانی کرده اند.مهمانان حاضر در آن برنامه تلویزیونی نیز گفتند خوردن تنها سه قاشق برنج در روز می تواندسلامتی وی را در معرض خطر قرار دهد.این بازیگر همین طور گفت دوستان و همکارانش نیز به او گفته اند که بسیار لاغر شده هست.

1535125669 رژیم غذایی عجیب بازیگر زیبا و خوش اندام کره ای

رژیم خوراکی بازیگر زن کره ای لی تای ایم همگان را متعجب کرده هست

 

یک روز اُه چانگ سوک نزد من آمد و با نگرانی به من گفت تو خیلی لاغر شدی. من پس ازشنیدن این حرف ۲ یا ۳ کیلو وزن اضافه کردم تا سلامتی ام در آینده به خطر نیوفتد. لی تای-ایم افزود او به تدریج این میزان را از سه قاشق برنج به شش قاشق برنج در روز افزایش خواهد داد. گرچه امیدواریم که او تنها بعنوان شوخی این را گفته باشد و واقعا شروع به داشتنرژیم خوراکی سالم کند.

 

همانطور که در تصویر های می توانید دیدن کنید این بازیگر کره ای در طی سال های پیش چهره ایبسیار سالم تر دارد و ظاهر امسال او به سختی قابل شناسایی هست.

1990599593 رژیم غذایی عجیب بازیگر زیبا و خوش اندام کره ای

اندام بسیار لاغر این بازیگر در فوریه ۲۰۱۷

 

 

برچسب ها :

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 8571 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.