نظر زاکربرگ درباره سرنوشت گوشی های هوشمند

مجله عالی ها

نظر زاکربرگ درباره سرنوشت گوشی های هوشمند

نظر زاکربرگ درباره سرنوشت گوشی های هوشمند 27 آوریل 2017

612261722 نظر زاکربرگ درباره سرنوشت گوشی های هوشمند

نظر زاکربرگ درباره سرنوشت گوشی های هوشمند 

مارک زاکربرگ نابغه دنیای تکنولوژی نظر خود را درمورد سرنوشت تلفن همراه های هوشمند اعلام نمود،وی در سنین جوانی هست و هزاران سودا در سر دارد. مارک زاکربرگ در کنفرانسی از ایده‌ای که فیسبوک آن را در برنامه‌ای ۱۰ ساله دنبال می کند پرده‌برداری کرد.

 

زاکربرگ معتقد هست در آینده فناوری تلفن‌های هوشمند جایی نخواهند اشت و یک فناوری اخیر جایگزین خواهد شد. یک فناوری که در آن خبری از اسکرین‌های هوشمند چه در موبایل، چه تبلت و چه در تلویزیون‌های هوشمند نخواهد بود.
909102994 نظر زاکربرگ درباره سرنوشت گوشی های هوشمند

فیسبوک قصد دارد تا سال ۲۰۲۶ در تمام نقاط زمین پوشش اینترنتی ایجاد کند. فناوری‌های هوش مصنوعی را گسترش داده و عینک‌های هوشمندی ساخت کند که می تواند محتویات فکر شما را بفهمد! مایکال آبراش یکی از دانشمندان سازمان تحقیقاتی اوکولوس که زیر نظر فیسبوک فعالیت میکند اعلام کرده که تنها پنج سال زمان برای ساخت عینک‌های فوق هوشمند فیسبوک زمان لازم هست.

 

یکی از پروژه‌هایی که فیسبوک از آن رونمایی کرده “فیسبوک اسپیسز” نام دارد. این پروژه یک اپلیکیشن واقعیت مجازی اجتماعی هست که کاربران میتوانند از طریق آن با دوستان خود به صورت رو در رو صحبت کنند و بعلاوه کاربران میتوانند با شخصیت‌های مجازی و ربات‌ها هم صحبت کنند.

866348623 نظر زاکربرگ درباره سرنوشت گوشی های هوشمند

 به گزارش عالی ها برای مثال کاربران میتوانند با یک شخصیت مجازی که پشت پیشخوان رستوران نشسته صحبت کنند و غذا سفارش دهند.پیش از این کاربران تجربه خوبی از کار با ربات‌های فیسبوکی فعال در چت‌ها نداشته‌اند اما با بهره گیری از عینک هوشمند و زمانی که کاربر یک رابطه کاملا دوطرفه را با تمام وجود خود احساس میکنند تجربه کاربران متفاوت خواهد بود.

 

مطمئنا زندگی در این دنیای نیمه مجازی ویژگی‌ها، جذابیت‌ها و آسیب‌های متفاوتی خواهد داشت.باید منتظر ماند و دید چه اتفاقی قرار هست در دنیای فناوری واقعیت مجازی با سردمداری غول‌های بزرگی همچون فیسبوک و گوگل رخ دهد.

 

 

برچسب ها :

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 8571 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.