شرایط جنجالی ازدواج با خواهر رهبر کره شمالی

مجله عالی ها

شرایط جنجالی ازدواج با خواهر رهبر کره شمالی

شرایط جنجالی ازدواج با خواهر رهبر کره شمالی 29 آوریل 2017

1149932888 شرایط جنجالی ازدواج با خواهر رهبر کره شمالی

شرایط جنجالی ازدواج با خواهر رهبر کره شمالی 

رهبر کره شمالی که اکنون ۳۳ ساله هست تصمیم گرفته تا برای خواهر ۲۹ ساله خود شوهر پیدا کند و برای اینکار ملاک های جالبی در نظر گرفته هست. رهبر دیکتاتور کره شمالی , کیم جونگ اون ، که در گزینش نزدیکانش بشدت سخت گیر هست و مدتها گذشته برادر ناتنی و شوهر عمه خود را به قتل رسانیده در پی یافتن همسری مناسب برای خواهر خود هست .

 

کیم جونگ اون در تلاش هست برای خواهر ۲۹ ساله اش یک همسر مفید و خوش تیپ پیدا کند.”کیم جونگ اون” رهبر کره شمالی به دنبال همسری برای خواهرش هست و به همین علت شخصا ۳۰ نامزد را از میان داوطلبان برجسته در پیونگ یانگ ارزیابی میکند.

 

“کیم یو جونگ” خواهر ۲۹ ساله “کیم جونگ اون” رهبر کره شمالی پس از آنکه بعنوان رییس کمیته مرکزی حزب کارگران این کشور منصوب شد، بانوی اول این کشور شده هست.

563503833 شرایط جنجالی ازدواج با خواهر رهبر کره شمالی

اکنون کیم ۳۳ ساله به دنبال همسری برای خواهرش هست و به همین علت شخصا ۳۰ نامزد را از میان داوطلبان برجسته در پیونگ یانگ ارزیابی میکند.نظام کره شمالی در سال ۲۰۱۲ کوشید همسری برای این دختر برگزیند؛ اما شخصی مناسب نیافت.

 

اکنون به دنبال گزینه این دختر خانم به پست ریاست کمیته مرکزی حزب حاکم کره شمالی در هفتمین کنگره این حزب تلاش های تازه ای برای یافتن همسر برای کیم یو جونگ آغاز شده هست.شرایط رهبر کره شمالی برای گزینش شوهر خواهرش آن هست که فارغ التحصیل یا دانشجوی دانشگاه کیم ایل سونگ، دارای قد ۱۷۵ سانتیمتر، کارت پایان خدمت و خوش تیپ باشد.

 

 

برچسب ها :

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 8571 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.