درباره نرم افزار فیس اپ (Face App) که به یکباره جهانی شد

مجله عالی ها

درباره نرم افزار فیس اپ (Face App) که به یکباره جهانی شد

درباره نرم افزار فیس اپ (Face App) که به یکباره جهانی شد 30 آوریل 2017

422756634 درباره نرم افزار فیس اپ (Face App) که به یکباره جهانی شد

درباره نرم افزار فیس اپ «Face App» که به یکباره جهانی شد 

نرم افزار فیس اپ که به تازگی ساخت و عرضه شده هست در بدو قرار گرفتن در فضای مجازی با استقبال کاربران در کل جهان مواجه شد. برنامه Face App به کاربران اجازه می دهد ظاهر خود در جوانی، پیری و یا با جنسیتی دیگر را دیدن کرده و لحظات شادی داشته باشند. در ادامه می توانید اپلیکیشن فیس اپ را برای اندروید

 

و همین طور آی او اس و آیفون دانلود کنید.وقتی صحبت از هوش مصنوعی به میان می آید، کاربران ابتدا یک ربات بسیار هوشمند را متصور میشوند، رباتی که قدرت بالایی در تصمیم‌گیری داشته و گهگاه فکر حمله به انسان و قیام علیه آن را در سر می‌پروراند! اپلیکیشن‌های گوشی و نرم افزارهای کامپیوتری زیادی امروز از هوش مصنوعی بهره گیری می کنند.

 

برنامه Face App را باید یکی از جدید ترین کاربردهای هوش مصنوعی «در سطوح پایین» دانست که امروز کاربران بسیار زیادی را در سراسر جهان مشغول خود کرده هست

1360554908 درباره نرم افزار فیس اپ (Face App) که به یکباره جهانی شد

1318145648 درباره نرم افزار فیس اپ (Face App) که به یکباره جهانی شد

کاربران یک عکس مستقیم از صورت خود را به برنامه Face App داده و این اپلیکیشن بعد از پردازش، عکس آن‌ها را در زمان پیری و جوانی نشان میدهد. دیدنی‌تربن قسمت، برگرداندن صورت کاربر به یک جنسیت دیگر هست، به طوری که یک کاربر دختر ظاهر خود را در زمان پسر بودن، و یک کاربر پسر ظاهر خود را در زمان دختر بودن را دیدن می کند.

 

عملکرد برنامه فیس اپ بدون نقص و ستودنی هست، به استثنای این که در تست ما، حین دادن عکس یک مرد دارای ریش بلند به اپلیکیشن، هوش مصنوعی فیس اپ قادر نبود صورت فرد را به جنسیت مخالف آن تبدیل کند.

300912515 درباره نرم افزار فیس اپ (Face App) که به یکباره جهانی شد

همانند بسیاری دیگر از نرم افزارهای ویرایش عکس، در برنامه فیس اپ نیز به کاربر اجازه داده می شود یکی از عکسهای موجود در گالری گوشی تلفن همراه خود را گزینش کرده و یا به محض باز کردن اپلیکیشن، یک عکس اخیر ثبت کند. برای گرفتن برترین نتیجه، بهتر هست صورت خود را کاملا در قاب مشخص شده «عکس زیر» تنظیم کرده و یک عکس اخیر ثبت کنید.

1546994529 درباره نرم افزار فیس اپ (Face App) که به یکباره جهانی شد

بعد از گزینش و یا ثبت عکس و پیش از وارد شدن به صفحه گزینش افکت، باید چند ثانیه‌ تا پردازش کامل عکس منتظر بمانید.

581313477 درباره نرم افزار فیس اپ (Face App) که به یکباره جهانی شد

در ادامه میتوانید افکت‌های موجود را امتحان کرده و نتایج دلخواه خود را ذخیره کنید. نحوه کار افکت‌های گوناگون را در مطلبی دیگر بررسی خواهیم کرد. 

 

 

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 8571 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.