دلنوشته بسیار زیبای یغما گلرویی برای تولد فرزندش

مجله عالی ها

دلنوشته بسیار زیبای یغما گلرویی برای تولد فرزندش

دلنوشته بسیار زیبای یغما گلرویی برای تولد فرزندش 6 می 2017

802134132 دلنوشته بسیار زیبای یغما گلرویی برای تولد فرزندش

دلنوشته بسیار زیبای یغما گلرویی برای تولد فرزندش 

وقتی دستی در شعر داشته باشی،هنگام تولد فرزند هم قلم به دست گرفته و دلنوشته جذاب مینویسی مثل شاعر مفید کشورمون یغما گلرویی. ترانه سرا و شاعر مشهور کشورمون صاحب یک پسر شد . فرزند یغما گلرویی به جهان آمد و نام زیبای « یارا » را برای وی گزینه کردند . یغما گلرویی هنرمند ۴۱۱ ساله کشورمون صاحب یک پسر شد و نام یارا را برای فرزندش گزینش کرد.یغما گلرویی شاعر و نویسنده کشورمون صاحب فرزند شد.

 

این هنرمند ۴۱ ساله با نوشتن متنی زیبا خبر از بدنیا آمدن پسرش داد.یغما گلرویی با انتشار تصویر زیر در متنی دل انگیز نوشت

1073107487 دلنوشته بسیار زیبای یغما گلرویی برای تولد فرزندش

تو جهانی در دستهای خالی من

 

به دنیا آمدی! به دنیایی که قرار بود زیباتر و انسانیتر از این باشد و نشد… اما شاید تو روزی بتوانی دنیا را به انچه قرنها در رؤیای شاعران هست بدل کنی. صدای گریه ی نخستت جهان صامت و سیاه و سفید مرا رنگ و صدا بخشید. من و مادرت هر دو آرزوهای بزرگی برای تو داریم ولی تو آن شو که خودت می خواهی.

 

همۀ یکبار به دنیا میایند و فرصت عزیز زیستن آن قدر ارزش دارد که نباید آن را صرف برآورد آرزوی دیگران – حتا پدر و مادرت – کنی.پس «خودت بودن» را گزینه کن به جای مورد تایید و علاقه ی این و آن بودن. به یاد داشته باش آن که همه ی دوستش بدارند یا ریگی به کفش دارد، یا قطره ی بی هویتی در رود جماعت هست. تو قطره ی ناهمسو باش. نه برگی از درخت و نه گوسفندی از رمه.

 

من و مادرت در این راه کنار تو هستیم‌. مادرت بهترین اتفاق زندگی من هست و تو بهترین اتفاق زندگی مشترک ما. ممنون که با حضورت به زندگیمان رنگ می دی و مرا ببخش که در این لحظه چیزی ندارم که پشتوانه فردای تو کنم.

 

ممنوع الفعالیتی سالها با من بوده و چیزی ندارم جز هزاران شعر و ترانه و آهنگ، چندین کتاب و موسیقی غیر قابل چاپ و انتشار و منزل ای اجاره ای که پول پیش آن هم مثل هزینه ی به دنیا آمدن تو قرضی ست. بزرگ تر که شدی تدریجی می فهمی که نفسهای پدرت هم مثل نفسهای هر کس در این جهان میل به قطره ی برخلاف جهت رود بودن داشته باشد قرضی ست…

 

با همین نان و نفسهای قرضی دوستت دارم و همین دستهای خالی را سقف بالای سر تو و مادرت می کنم. تو آن قدر زندگی در وجودت داری که حضورت تمام ممنوعیت های عالم را برایم به هیچ بدل می کند.خورشیدی شدی در سیاهترین روزهای من و جهانی در دستهای خالی ام. در این زمان و زمانه ی تلخ و هنرسوز نمی توانم به تو قول بدهم در «رفاه» بزرگ شوی اما بزرگ شدن در «عشق» را به تو قول می دهم.

 

حالا تو و مادرت دلیل زندگی من هستید و این بهترین آرزویم برای توست:همرنگ نشو و مثل معنای نامت توانا و جسور باش!

 

پسرم!

یارای من!

 

یغما گلرویی

363287544 دلنوشته بسیار زیبای یغما گلرویی برای تولد فرزندش

تصویر یغما گلرویی در کنار پسرش

 

 

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 8571 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.