معرفی کتاب های خواندنی مناسب افراد درون گرا

مجله عالی ها

معرفی کتاب های خواندنی مناسب افراد درون گرا

معرفی کتاب های خواندنی مناسب افراد درون گرا 28 می 2017

475731972 معرفی کتاب های خواندنی مناسب افراد درون گرا

معرفی کتاب های خواندنی مناسب افراد درون گرا

تعداد زیادی از کتاب ها میباشند که برای افراد درون گرا مناسب می باشند،می‌دانیم که درون گراها خصوصیات اخلاقی خاص خودشان را دارند. آیا ترجیح می‌دهید تنها باشید یا در بین جمع؟ آیا معرفی کردن شما در جمع کمی احساس خجالت به شما می دهد؟ اگر پاسخ تان مثبت هست شما درونگرا هستید. پس به جای اینکه به مهمانی جشن تولد دوست تان بروید یکی از این کتاب های دیدنی را بخوانید.

1758227387 معرفی کتاب های خواندنی مناسب افراد درون گرا

سکوت: قدرت درونگراها در دنیایی که از حرف زدن باز نمی‌ایستد اثر سوزان کین

سوزان کین در این کتاب تاکید می‌کند که درون گرایی و برون گرایی دو الگوی شخصیتی و رفتاری متفاوت میباشند که هر دو ارزشمند بوده و میتوانند در جهان اثر بخش و تاثیرگذار باشند. او در این کتاب به دنبال تاریخ کوتاه شخصیت هاست و یاد می دهد که خود ما را با درونگراهای پر حرف مقایسه نکنیم.

1489424957 معرفی کتاب های خواندنی مناسب افراد درون گرا

تفکر، سریع و کند اثر دنیل کانمن

این کتاب که برنده جایزه نوبل شده هست کمک می‌کند تفاوت های بیولوژیکی بین اندیشه درون گراها و برون گراها را از بین ببریم. این کتاب درمورد دوگانگی میان حالت اندیشه ها می‌گوید که در سیستم دو آهسته تر و خودخواسته تر و در سیستم یک سریع غریزی و احساسی هست.

1378481175 معرفی کتاب های خواندنی مناسب افراد درون گرا

والدن اثر هنری دیوید ثورو

اگر رویای تنها زندگی کردن را دارید درونگرا هستید. والدن در قلب جنگل کلبه ای برای خود می سازد و به مدت ۲ سال در آن کلبه به دور از سر و صدای انسان ها زندگی میکند. خواندن این کتاب باعث میشود دلتان بخواهد تنها در جنگل زندگی کنید.

1365603770 معرفی کتاب های خواندنی مناسب افراد درون گرا

هرگز رهایم مکن اثر کازو ایشی گورو

تمام کتاب های این نویسنده برای درون گراها مناسب هست. این کتاب داستان دو دوست به نام های روث و کتی هست که در انگلستان زندگی میکنند و برای نخستین بار عشق را در درون خودشان احساس می‌کنند. در بین شخصیت های داستان کتی درون گراست. ایشی گورو مخاطب رادر یک بحران قرار میدهد که حل آن نیازمند داشتن دید و نگاهی فلسفی به مقوله زندگی هست.

853428033 معرفی کتاب های خواندنی مناسب افراد درون گرا

شرلوک هولمز اثر سر آرتور کانن دویل

 به گزارش عالی ها شرلوک هولمز شخصیتی درونگراست و بعد از هر پرونده جنایت چند روز نیاز به استراحت و آرامش و شارژ مجدد پیدا می‌کند. او در تنهایی خود ساعت ها ویولن مینوازد و یک درونگرای کلاسیک هست.

195184502 معرفی کتاب های خواندنی مناسب افراد درون گرا

زندگی شگفت انگیز اسکار وائو اثر جونو دیاز

اسکار قهرمان بیگانه داستان مهاجر زاغه نشینی هست که نه در سرزمین خود جایی دارد و نه در سرزمین بیگانه پذیرفته میشود. جونو دیاز زندگی درونی یک نوجوان دومینیکنی را به عکس میکشد.

 

 

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 8571 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.