متفاوت ترین زوج های مشهور هالیوودی را بشناسید

مجله عالی ها

متفاوت ترین زوج های مشهور هالیوودی را بشناسید

متفاوت ترین زوج های مشهور هالیوودی را بشناسید 13 ژوئن 2017

2123931186 متفاوت ترین زوج های مشهور هالیوودی را بشناسید

متفاوت ترین زوج های مشهور هالیوودی را بشناسید 

مطئنا در عموم مردم جامعه ملاک های ازدواج چیزهایی مثل تناسب سن و زیبایی طرف و منزلت اجتماعی افراد میباشند اما بعضی اوقات ستاره ها به این ملاک ها توجهی نمی‌کنند. بعضی اوقات کلیشه ها، عدم اعتماد به نفس و گرچه به اصطلاح تلاش برای همرنگ جماعت شدن باعث می‌شود که شادی شما قربانی شده و حتی دچار ناراحتی بشوید. مطمئناً اگر دوست داشته باشید کاری را انجام دهید و به دلیل بعضی ملاحظات اعم از اجتماعی،

 

خانوادگی، رفتاری یا هر مقوله ی دیگری نتوانید آن کار را بکنید و یا ترجیح دهید آن کار را انجام دهید خود را از لذتی زائدالوصف محروم کرده اید. نکته اینکه منظور ما آن دسته از کارهای لذت بخشی هست که قانونی بوده و مانعی برای آزادی و راحتی دیگران نخواهد بود.

 

بعضی از چهره های معروف جهان وسواس بی مورد و بیش از حد در مورد قد، جایگاه اجتماعی، سن یا هر مانع دیگری را کنار گذاشته و با کسانی ازدواج کرده اند که بیش از هر چیزی علاقه و عشق را ملاک قرار داده اند. در ادامه می‌خواهیم ۱۲ زوج را به شما معرفی کنیم که کلیشه های متعارف را کنار گذاشته و تنها عشق و علاقه را ملاک خود در زندگی با همسر خود قرار داده اند.

 

۱- آن هایی که به قد همسر خود هیچ اهمیتی نداده اند

2135397079 متفاوت ترین زوج های مشهور هالیوودی را بشناسید

ارین دارک با ۱ متر و ۷۰ سانتیمتر قد با دانیل رادکلیف ۱ متر و ۶۵ سانتیمتری ازدواج کرد و علی رغم اینکه ارین ۵ سال از دانیل بزرگ تر هست اما نه اختلافِ قد و نه اختلاف سن باعث نشده که این دو با هم ازدواج نکنند.

831083789 متفاوت ترین زوج های مشهور هالیوودی را بشناسید
الیویه سارکوزی با قد ۱ متر و ۹۰ سانتیمتر با ماری کیت اولسن با قد ۱ متر و ۵۷ سانتیمتر ازدواج کرده هست. سارکوزی یک عمارت گرانقیمت برای همسر خود در منهتن خریداری کرده و بی سرو صدا با هم ازدواج کردند.

 

۲- آن هایی که به سن همسر خود هیچ اهمیتی نداده اند

2011983439 متفاوت ترین زوج های مشهور هالیوودی را بشناسید

تیلدا سوینتون و ساندرو کوپ زندگی خود را بی سروصدا شروع کرده و از چشم رسانه ها دور نگه داشته اند و علی رغم اینکه به ندرت با هم در انظار عمومی ظاهر میشوند اما اختلافِ ۱۸ سال در سنشان انها را از در کنار هم بودن منصرف نکرده هست.

1920709800 متفاوت ترین زوج های مشهور هالیوودی را بشناسید

کاترین زتا جونز و مایکل داگلاس در یک تاریخِ یکسان و با اختلافی ۲۵ ساله به جهان آمده اند. مایکل با تماشای فیلم «ماسک زورو» «The Mask of Zorro» در نخستین نگاه عاشق کاترین شد و این دو سال هاست که در کنار هم زندگی میکنند.

 

۳- آن هایی که به جایگاه اجتماعی همسر خود هیچ اهمیتی نداده اند

435959065 متفاوت ترین زوج های مشهور هالیوودی را بشناسید

مت دیمون بازیگر معروف هالیوود با یک گارسن ساده به نام لوسیانا باروسو ازدواج کرده هست. این دو در اتفاقی دیدنی دو بار عروسی گرفته اند: یک‌بار در سال ۲۰۰۵ در یک مراسم ساده و یکبار دیگر در سال ۲۰۱۳ در یک مراسم باشکوه و بزرگ در سنت لوسیا.

1193889933 متفاوت ترین زوج های مشهور هالیوودی را بشناسید

هاکون که ولیعهد شاه نروژ هست نیز با یک گارسن به نام مت مریتازدواج کرده هست. مت مریت از شوهر خلافکار سابق خود یک پسر داشت و مدتی نیز به مواد مخدر اعتیاد داشت اما با این وجود شاهزاده جوان بر این باور بود که قبل به قبل تعلق دارد و با او ازدواج نمود.

 

۴- آن هایی که به مهر پاسپورت همسر خود هیچ اهمیتی نداده اند

404761261 متفاوت ترین زوج های مشهور هالیوودی را بشناسید

شکیرا و جرارد پیکه نیز در یک تاریخ یکسان اما با ۱۰ سال اختلاف به جهان آمده اند. برخلاف تفاوت نژادی و ملیتی انها، این دو زوج خوشبختی را تشکیل داده و شکیرا در همه ی ی بازی های تیم بارسلونا و تیم ملی اسپانیا در بین تماشاگران حضور داشته و همسر خود را تشویق می‌کند.

730020749 متفاوت ترین زوج های مشهور هالیوودی را بشناسید

اوا مندس و رایان گاسلینگ نیز اگر چه از دو ملیت متفاوت میباشند اما خوشبخت به نظر میرسند. رایان گاسلینگ در مراسم اسکار سال قبل چنین گفت:” زمانی که من در حال آواز خواندن و رقصیدن بودم، همسر من در حال بزرگ کردن دخترمان بود و همزمان و در شرایط حاملگی به برادرش در مبارزه با مریضی سرطان کمک می‌کرد”.

 

۵- آن هایی که به ملیت متفاوت همسر خود هیچ اهمیتی نداده اند

115099355 متفاوت ترین زوج های مشهور هالیوودی را بشناسیدزوی سالدانا و مارکو پرگو تنها بعد از یک ماه آشنایی با هم ازدواج کردند و زندگی خصوصی شان را از چشم رسانه ها دور نگه داشته اند و علی رغم تفاوت در ملیت و نژاد زندگی عاشقانه ای داشته و صاحب دوقلوهای زیبایی شده اند.

1174345563 متفاوت ترین زوج های مشهور هالیوودی را بشناسید

متیو مک کاناهی در مراسم جشن تولد کامیلا با وی آشنا شد. انها بعد از ۵ سال آشنایی با هم ازدواج کردند و اکنون سه فرزند دارند. کامیلا برزیلی و متیو آمریکایی هست.

 

۶- آن هایی که در ازدواج تنها به صدای قلبشان گوش داده اند

1342172120 متفاوت ترین زوج های مشهور هالیوودی را بشناسید

به گزارش عالی ها کیت بلنشت و اندرو آپتون زوج خوشبختی میباشند. بلنشت در این مورد چنین میگوید:” وقتی که نخستین بار من و او با هم ملاقات کردیم من فکر می‌کردم اندرو کمی مغرور هست و او نیز فکر می‌کرد که من دست نیافتنی هستم. یک شب که در حال حرف زدن بودیم او ناگهان به من ابراز علاقه کرد و من نیز به او جواب مثبت دادم”.

341568665 متفاوت ترین زوج های مشهور هالیوودی را بشناسید

کریستینا هندریکس و جافری آرند نیز زندگی عاشقانه ای دارند. در نخستین دیدارشان کریستینا شماره ی جافری را از او خواست و این نخستین اظهار عشق وی به همسر آینده اش بود.

 

 

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 8571 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.