رابطه پنهانی رونالدو با این دختر سوپر مدل

مجله عالی ها

رابطه پنهانی رونالدو با این دختر سوپر مدل

رابطه پنهانی رونالدو با این دختر سوپر مدل 19 ژوئن 2017

1865640274 رابطه پنهانی رونالدو با این دختر سوپر مدل

ارتباط پنهانی کریس رونالدو با این دختر سوپر مدل 

کریس رونالدو برای مشاهده بازی بین پرتغال و لتونی از سوپر مدل معروف این کشور برای مشاهده مسابقه شخصا دعوت کرد که این دختر قضیه را لو داد. علاوه بر تهمت فرار مالیاتی و جدایی کریس رونالدو از رئال‌ مادرید برای ستاره پرتغالی حاشیه جدیدی بوجود آمده که اینبار زندگی خصوصی وی را هدف قرار داده هست.

 

کریس رونالدو فصل رویایی را سپری کرد و پس از ثبت رکوردهای متعدد و قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا خیز بلندی هم به سمت کسب پنجمین توپ‌ طلا برداشت. به گزارش عالی ها اما پس از پشت سر گذاشتن یک فصل رویایی دردسرهای عجیبی برای کریس رونالدو ایجاد شده که مهم‌ترین آن ها شکایت دادستانی اسپانیا به تهمت فرار مالیاتی

 

و دلخوری‌ کریس از باشگاه رئال‌مادرید بود که گفته می‌شود به دنبال همین اتفاقات رونالدو قصد دارد از جمع کهکشانی‌ ها جدا شود. اما تمامی ماجراهای کریس رونالدو به مشکل مالیاتی و جدایی از رئال‌مادرید ختم نمی شود چرا که اخیراً دعوتنامه او برای دختر مدل لتونیایی نیز حاشیه ساز شده هست.

 

داستان از این قرار هست که هفته قبل ورا آلوهنو vera alohno سوپرمدل معروف اهل لتونی در صفحه اینستاگرامش عکسی از یک دعوتنامه و بلیت بازی تیمهای لتونی و پرتغال در ریگا «پایتخت لتونی» منتشر می کند که با تشکر ویژه‌ای از کریس رونالدو همراه هست. این دعوتنامه در پاکت نامه رسمی فدارسیون فوتبال پرتغال برای او ارسال شده و همانگونه که در عکس مشخص هست کریس برای ورا آن را امضا و ارسال کرده هست.

 

پس از مدت کوتاهی از انتشار این پست اینستاگرامی، شایعه ارتباط پنهانی آن ها در فضای مجازی به حدی دست به دست می شود که ورا برای پیش گیری از حواشی اکثر تصمیم می‌گیرد پست دردسر سازش را حذف کند.

22274319 رابطه پنهانی رونالدو با این دختر سوپر مدل

بلیت بازی و امضای رونالدو برای مدل معروف

 

گرچه رونالدو که طی روزهای جدید صـاحب دو فرزند دوقلو به نام‌های متئو و اِوا از مادر جایـگزین آمریکایی شده و نامزدش جورجیا رودریگز نیز باردار هست واکنشی به این شایعات نشان نداد و ترجیح داد برای حفظ حریم خصوصی اش سکوت کند. وِرا آلوهنو نیز که به عنوان مهمان ویژه رونالدو بازی پرتغال و لتونی را به تماشا نشسته بود تصویری از حضورش در ورزشگاه اسکونتو شهر ریگا مـنتشر کرد اما اینبار ترجیح داد نامی از رونالدو به میان نیاورد!

144229280 رابطه پنهانی رونالدو با این دختر سوپر مدل

682814387 رابطه پنهانی رونالدو با این دختر سوپر مدل

1389845035 رابطه پنهانی رونالدو با این دختر سوپر مدل

1200400022 رابطه پنهانی رونالدو با این دختر سوپر مدل

 

78701808 رابطه پنهانی رونالدو با این دختر سوپر مدل

 

برچسب ها :

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 8571 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.