عکس های مهران مدیری در کنار نوه اش

مجله عالی ها

عکس های مهران مدیری در کنار نوه اش

عکس های مهران مدیری در کنار نوه اش 21 ژوئن 2017

527218305 عکس های مهران مدیری در کنار نوه اش

تصویر های مهران مدیری در کنار نوه اش 

مهران مدیری بازیگر و کارگردان محبوب خنده دار سینمای کشور ایران، در کنار نوه اش عکسی را منتشر کرد که واقعا جالب هست. عکس های وی در کنار پسرش را نیز میتوانید در ادامه مشاهده نمایید. این روزها فضای مجازی به یکی از سریع ترین راههای ارتباطی تبدیل شده هست که اگرچه در تعداد زیادی از موارد برترین رابط بین چهره ها و مردم هست اما در بعضی موارد می‌تواند حواشی زیادی را نیز درست کند و به شایعات زیادی دامن بزند.

1249009869 عکس های مهران مدیری در کنار نوه اش

مهران مدیری مجری برنامه دورهمی با سریالهای طنزش در تلویزیون همه ی وقت در میان مردم شناخته شده هست .در فضای مجازی عکسی در حال دست به دست شدن هست که مهران مدیری در آن دختری را به آغوش کشیده هست. گفتنی هست کانال های مجازی این دختر را نوه مهران مدیری معرفی کرده اند.

117666909 عکس های مهران مدیری در کنار نوه اش

تصویر نوه مهران مدیری

 

پیش از این ماجرا چندی پیش دوباره عکسی منتشر شد و حرف هایی درمورد نوه مهران مدیری پیش آمد که نه تایید شد و نه رد شد.این تصویر از مهران مدیری و دختر بچه ای منتشر شد با عنوان مهران مدیری و نوه اش که خیلی ها این خبر را رد کردند و گفتند برادر زاده ی آقای مدیری هست . تعدادی نیز گفتند بچه ی یکی از دوستان خانوادگی آقای مدیری هست اما صحت هیچ کدام از حرفا مشخص نیست.

 

با خانواده مهران مدیری اکثر آشنا شوید

مهران مدیری در سال ۱۳۴۶ از والدین اراکی درمیدان بروجردی در سر آسیاب دولاب منطقه ای در جنوب شهر تهران به جهان آمد. او سه برادر بزرگتر از خودش و دو فرزند به نام های فرهاد و شهرزاد دارد. در سال ۱۳۷۲، به همراه داریوش کاردان نخستین برنامه خنده دار خود را برای نوروز تولید. آغاز شهرت مدیری از سال ۱۳۷۲ بود که در آلبومٔ خنده دار نوروز ۷۲ بازی کرد.

1864078589 عکس های مهران مدیری در کنار نوه اشفرهاد پسر مهران مدیری

 

فرهاد مدیری متولد ۱۸ اردیبهشت ۱۳۷۰ هست. او در هنرستان موسیقی درس خوانده و برای ادامه تحصیل به خارج از ایران رفته هست. نه در فرم لباس پوشیدنفرهاد اثری از بچه های هنری هست و نه در مرتب کردن چهره اش؛ گرچه همه ی این ها را خودش گزینه کرده و پدرش نقشی در گزینش این فرم لباس پوشیدنش ندارد.

 

فرهاد تنها یک‌بار جلوی دوربین رفته هست، در برنامه جنگ ۷۷. در آن نقش بچگی پدرش را بازی میکند؛ از بس به هم شبیه میباشند و این را همۀ می‌گویند. در پشت صحنه برنامه های پدرش چندان چرخیده ولی با این وجود علاقه چندانی به بازیگری ندارد.

 

همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته اش هنری بوده و ادبیات. او منزل دار هست و برای خودش می‌نویسد و هیچ وقت دغدغه انتشار نوشته هایش را نداشته. اسم فرهاد را هم مادرش گزینش کرده و بعد از آن مهران مدیری چندان از این اسم در شخصیت های تلویزیونی اش بهره گیری کرده هست.

820970845 عکس های مهران مدیری در کنار نوه اش

تصویر خانواده مهران مدیری،مهران مدیری در کنار پسرش،مهران مدیری همراه با نوه اش،مهران مدیری و دخترش

366371192 عکس های مهران مدیری در کنار نوه اش

 

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 8571 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.