- عالی ها | بروزترین پرتال اطلاع رسانی و سرگرمی و اخبار هنرمندان و …

مجله عالی ها

دی ۱۳۹۴ - عالی ها | بروزترین پرتال اطلاع رسانی و سرگرمی و اخبار هنرمندان و …

45 نرخ بانکی 39 ارز معتبر در بهمن ماه 1394

 

بانک مرکزی نرخ بانکی ۳۹ ارز را برای امروز (چهارشنبه) اعلام کرد؛ بر این اساس نرخ بانکی ۲۰ ارز نسبت به دیروز کاهش و قیمت ۱۴ واحد پولی افزایش داشته است؛ همچنین نرخ پنج ارز نیز ثابت ماند.

به گزارش ایرنا، نرخ دلار آمریکا با دو ریال افت ۳۰,۱۸۱ ریال، پوند انگلیس با ۳۰۵ ریال کاهش ۴۲,۷۱۵ ریال و یورو با ۱۸۴ ریال رشد ۳۳,۰۴۲ ریال تعیین شدند.

فرانک سوئیس ۳۰,۱۶۰ ریال، کرون سوئد ۳,۵۴۳ ریال، کرون نروژ ۳,۴۲۲ ریال، کرون دانمارک ۴,۴۲۸ ریال، روپیه هند ۴۴۵ ریال، درهم امارات متحده عربی ۸,۲۱۸ ریال، دینار کویت ۹۹,۶۰۹ ریال، یکصد روپیه پاکستان ۲۸,۷۴۵ ریال، یکصد ین ژاپن ۲۵,۷۹۱ ریال، دلار هنگ کنگ ۳,۸۶۰ ریال، ریال عمان ۷۸,۳۹۴ ریال، دلار کانادا ۲۰,۶۲۵ ریال، راند آفریقای جنوبی ۱,۷۹۲ ریال، لیر ترکیه ۹,۹۱۴ ریال، روبل روسیه ۳۸۴ ریال، ریال قطر ۸,۲۸۸ ریال، یکصد دینار عراق ۲,۷۷۷ ریال، لیر سوریه ۱۶۰ ریال، دلار استرالیا ۲۰,۷۲۴ ریال و ریال سعودی ۸,۰۴۹ ریال قیمت خوردند.

همچنین نرخ دینار بحرین ۸۰,۰۷۹ ریال، دلار سنگاپور ۲۰,۹۸۷ ریال، ده روپیه سریلانکا ۲,۰۹۹ ریال، یکصد روپیه نپال ۲۸,۹۶۸ ریال ، یکصد درام ارمنستان ۶,۲۱۲ ریال، دینار لیبی ۲۲,۴۹۰ ریال، یوان چین ۴,۵۸۹ ریال، یکصد بات تایلند ۸۳,۲۱۲ ریال، رینگیت مالزی ۶,۸۹۵ ریال، یک هزار وون کره جنوبی ۲۴,۸۶۳ ریال، یکصد تنگه قزاقستان ۸,۳۷۰ ریال، افغانی افغانستان ۴۴۰ ریال، منات آذربایجان ۱۸,۸۹۶ریال، یک هزار روبل بلاروس ۱,۴۸۵ ریال، سامانی تاجیکستان ۳,۹۹۷ ریال و بولیوار ونزوئلا ۴,۸۰۱ریال تعیین شدند.

45

  بانک مرکزی نرخ بانکی 39 ارز را برای امروز (چهارشنبه) اعلام کرد؛ بر این اساس نرخ بانکی 20 ارز نسبت به دیروز کاهش و قیمت 14 واحد پولی افزایش داشته است؛ همچنین نرخ پنج ارز نیز ثابت ماند. به گزارش ایرنا، نرخ دلار آمریکا با دو ریال افت 30,181 ریال، پوند انگلیس با 305 ریال کاهش 42,715 ریال و یورو با 184 ریال رشد 33,042 ریال تعیین شدند. فرانک سوئیس 30,160 ریال، کرون سوئد 3,543 ریال، کرون نروژ 3,422 ریال، کرون دانمارک 4,428 ریال، روپیه هند 445 ریال، درهم امارات متحده عربی 8,218 ریال، ......

رعایت حجاب در عین حفظ زیبایی کار بسیار سختی نیست، تنها کافیست به برخی نکات مهم در پوشش و توجه کردن به رنگ‌ها و تطبیق دادن آن‌ها توجه کنید. راه های بسیاری برای با حجاب بودن وجود دارد، اما برای این‌که شما در عین داشتن حجاب زیبا و پرزرق و برق دار به نظر برسید، می‌بایست برخی نکات مهم را در تطبیق لباس‌های‌تان در نظر بگیرید. شما با استفاده از دامن بلند، شلوار گشاد، شلوار جین و بسیاری از لباس‌های مناسب دیگر می‌توانید حجاب خود را رعایت کنید. در ادامه مطلب آخرین روند مد حجاب را در خیابان‌های کشورهای مسلمان به نمایش می‌گذاریم. با استفاده از این مدل ها شما خواهید توانست ایده های بسیاری را از این عکس ها الهام بگیرید.

۱۵ روش مدرن و جذاب برای رعایت حجاب

با یک شلوار جین و کفش اسپورت، یک بارانی زیبا و شالی که موهای شما را پوشش می‌دهد هم حجاب و هم زیبایی خود را حفظ کنید. این مدل یک تیپ عالی برای دانشگاه است.

 

48 گالری مدلینگ پیشنهادی برای خانم‌های باحجاب a54336812164102a گالری مدلینگ پیشنهادی برای خانم‌های باحجاب Cheyenne Tozzi1 گالری مدلینگ پیشنهادی برای خانم‌های باحجاب Gigi Hadid1 گالری مدلینگ پیشنهادی برای خانم‌های باحجاب girls mode hijab 12 گالری مدلینگ پیشنهادی برای خانم‌های باحجاب hijab formal dressww abartazeha ir 207 گالری مدلینگ پیشنهادی برای خانم‌های باحجاب Kate Bosworth1 گالری مدلینگ پیشنهادی برای خانم‌های باحجاب Khloé Kardashian1 گالری مدلینگ پیشنهادی برای خانم‌های باحجاب Kim Kardashian1 گالری مدلینگ پیشنهادی برای خانم‌های باحجاب Lily Aldridge1 گالری مدلینگ پیشنهادی برای خانم‌های باحجاب Majlesi 31 گالری مدلینگ پیشنهادی برای خانم‌های باحجاب New Picture3 گالری مدلینگ پیشنهادی برای خانم‌های باحجاب New Picture 11 گالری مدلینگ پیشنهادی برای خانم‌های باحجاب New Pictureu گالری مدلینگ پیشنهادی برای خانم‌های باحجاب

رعایت حجاب در عین حفظ زیبایی کار بسیار سختی نیست، تنها کافیست به برخی نکات مهم در پوشش و توجه کردن به رنگ‌ها و تطبیق دادن آن‌ها توجه کنید. راه های بسیاری برای با حجاب بودن وجود دارد، اما برای این‌که شما در عین داشتن حجاب زیبا و پرزرق و برق دار به نظر برسید، می‌بایست برخی نکات مهم را در تطبیق لباس‌های‌تان در نظر بگیرید. شما با استفاده از دامن بلند، شلوار گشاد، شلوار جین و بسیاری از لباس‌های مناسب دیگر می‌توانید حجاب خود را رعایت کنید. در ادامه مطلب آخرین روند مد حجاب را در خیابان‌های کشورهای مسلمان به نمایش می‌گذاریم. با استفاده از این مدل ها شما ......

سحر جعفری‌جوزانی دختر مسعود جعفری‌جوزانی نویسنده و کارگردان ایرانی و مادری آمریکایی است.

 

سحر جعفر جوزانی و مادرش همسر آمریکایی مسعود جعفری‌جوزانی به همراه دخترش

سحر جعفری‌جوزانی دختر مسعود جعفری‌جوزانی نویسنده و کارگردان ایرانی و مادری آمریکایی است.  

سحر-جعفر-جوزانی-و-مادرش

......

عکس جالبی از بازیگران زن سریال شهرزاد در کنار آقای کارگردان حسن فتحی منتشر شده است.

 

بازیگران شهرزاد عکس با هم و یهویی بازیگران خانم سریال شهرزاد

بازیگران زن سریال شهرزاد از جمله ترانه علیدوستی, غزل شاکری, فریبا متخصص و از پایین نسیم ادبی, مونا احمدی و نهال دشتی…

عکس جالبی از بازیگران زن سریال شهرزاد در کنار آقای کارگردان حسن فتحی منتشر شده است.  

بازیگران-شهرزاد

بازیگران زن سریال شهرزاد از جمله ترانه علیدوستی, غزل شاکری, فریبا متخصص و از پایین نسیم ادبی, مونا احمدی و نهال دشتی…

......

پام ادیشن ۹۹۹ جدیدترین دست پرورده منصوری است که به ادعای این شرکت آلمانی فعال در زمینه تیونینگ خودرو مرزهای امکانات رفاهی و ثروت را بازتعریف می کند. این خودرو که بر پایه مدل استاندارد رولزوریس ریث شکل گرفته به دو دلیل پام ادیشن ۹۹۹ نام گرفته است. نخست، اشاره ای به استفاده از طلای خالص ۹۹۹ دارد و دوم، تعداد محدود نه دستگاه خودرویی که منصوری قصد تولید آنها را دارد.

انحصار عنصری است که هیچ گاه منصوری در زمینه سفارشی سازی خودروها چیزی از آن کم نمی گذارد. آنچه در نگاه نخست در نمای ظاهری پام ادیشن ۹۹۹ به چشم می آید رنگ آمیزی دو رنگ طلایی و سفید آن است و هر یک از نشان های روی بدنه از طلای خالص ۹۹۹ ساخته شده اند.

 

545656 158 پام ادیشن 999 نوزاد جدید کمپانی منصوری 545657 530 پام ادیشن 999 نوزاد جدید کمپانی منصوری 545658 889 پام ادیشن 999 نوزاد جدید کمپانی منصوری 545659 492 پام ادیشن 999 نوزاد جدید کمپانی منصوری

دنه خودرو نیز نسبت به مدل استاندارد ریث تغییرات زیادی را شاهد بوده و حالت آیرودینامیک‌تری با سپرهای جدید، اسپویلر عقب و رکاب های کناری فیبر کربنی اختصاصی منصوری یافته است. هر یک از نه مالک بالقوه منصوری پام ادیشن ۹۹۹ می توانند اتصلات فلزی خارجی از دستگیره درها تا جلو پنجره رادیاتور را از طلای خالص ۹۹۹ سفارش دهند.

منصوری پام ادیشن ۹۹۹ از نظر فنی نیز تغییراتی را شاهد بوده و پیشرانه ۶٫۶ لیتری ۱۲ سیلندر خورجینی این خودرو توانایی تولید ۷۲۹ اسب بخار نیرو و ۷۳۷ پوندفوت گشتاور را دارد. اگرچه با خودرویی لوکس مواجه هستیم، اما پام ادیشن ۹۹۹ می تواند تنها طی ۴٫۴ ثانیه سرعت خود را از صفر به صد کیلومتر در ساعت برساند و در نهایت بیشینه سرعت ۳۰۰ کیلومتر در ساعت را کسب کند. این آمار و ارقام وقتی جذاب می شوند که بدانیم این خودرو ۲٫۴ تن وزن دارد.

در داخل کابین منصوری پام ادیشن ۹۹۹ نیز تم طلایی و استفاده از طلای خالص ادامه یافته است و چشم سرنشینان را نوازش می دهد. رنگ چرم به کار رفته در داخل خودرو با رنگ آمیزی خارجی آن هماهنگ است.

بدون تردید، محصول جدید منصوری خودرویی منحصر به فرد محسوب می شود که از هم اکنون توجه فوق ثروتمندان جهان را به سوی خود معطوف کرده است.

پام ادیشن 999 جدیدترین دست پرورده منصوری است که به ادعای این شرکت آلمانی فعال در زمینه تیونینگ خودرو مرزهای امکانات رفاهی و ثروت را بازتعریف می کند. این خودرو که بر پایه مدل استاندارد رولزوریس ریث شکل گرفته به دو دلیل پام ادیشن 999 نام گرفته است. نخست، اشاره ای به استفاده از طلای خالص 999 دارد و دوم، تعداد محدود نه دستگاه خودرویی که منصوری قصد تولید آنها را دارد. انحصار عنصری است که هیچ گاه منصوری در زمینه سفارشی سازی خودروها چیزی از آن کم نمی گذارد. آنچه در نگاه نخست در نمای ظاهری پام ادیشن 999 به چشم می آید رنگ آمیزی دو رنگ طلایی و سفید آن است و هر یک از......

محمد حسین لطیفی کارگردان سینما و تلویزیون جمعه ۲۵ دی ماه سریال نوروزی خود را با حضور بهنام تشکر و نگار عابدی در تهران کلید زد.

این مجموعه که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده و پیش از این در مطبوعات آن را «دودکش ۲» نامیده اند، روز گذشته ۲۵ دی ماه با حضور بهنام تشکر ونگار عابدی در تهران در لوکیشن خانه نصرت کلید خورد.

سریال تلویزیونی جدید محمد حسین لطیفی که قرار است نوروز ۹۵ از شبکه اول سیما پخش شود، به تهیه کنندگی سید محمود رضوی ساخته می شود.

مجموعه تلویزیونی «تنهایی لیلا» کار قبلی این کارگردان نیز تابستان امسال از شبکه سوم پخش شد.

4020855 834 محمد حسین لطیفی برای نوروز دودکش 2 را کلید زد 4020858 290 محمد حسین لطیفی برای نوروز دودکش 2 را کلید زد

 

در این سریال هومن برق نورد، بهنام تشکر، سیما تیرانداز، امیرحسین رستمی، نگار عابدی، محمدرضا شیرخانلو و یاسمن نوروزی بازی می کنند. البته بازیگران جدید این مجموعه نوروزی که طنز اجتماعی است، هم به زودی معرفی می شوند.

در این سریال جدید، شخصیت های مجموعه «دودکش» که ماه رمضان سال ۹۲ ازشبکه اول سیما پخش شد و با استقبال بسیار خوبی روبرو شد، حضور دارند اما فضا و قصه ای تازه ای به قلم کوروش نریمانی، قرار است به تصویر کشیده شود.

سریال نوروزی

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است:قالیشویی مشتاق تعطیل شده است . فیروز مشتاق در ایام نزدیک به نوروز به خاطر از دست نرفتن اعتبار قالیشویی و حفظ مشتریان سابق ، سعی می کند با اجاره ی یک قالیشویی دیگر ، کارش را پی بگیرد. او که با انبوهی از فرشهای نشسته روبرو است، دردسرهای جدیدی برایش رخ می دهد.

از کوروش نریمانی نویسنده این مجموعه تا کنون نمایشهای متعددی به نویسندگی و کارگردانی او همچون «شبهای آوینیون»، «والس مرده شوران»، «دن کامیلو»، «هیپوفیز» و… به روی صحنه رفته است و همچنین پیش از این نویسندگی مجموعه تلویزیونی «پایتخت ۲» را برعهده داشته است.

4020854 684 محمد حسین لطیفی برای نوروز دودکش 2 را کلید زد 4020857 133 محمد حسین لطیفی برای نوروز دودکش 2 را کلید زد سریال نوروزی محمد حسین لطیفی برای نوروز دودکش 2 را کلید زد

 

وامل تولید این مجموعه عبارتنداز:کارگردان:محمد حسین لطیفی، تهیه کننده:سید محمود رضوی، نویسنده:کوروش نریمانی، مشاور تهیه:محمد صادق آذین، مدیر تولید:مرتضی متولی، مدیر تصویربرداری:امیر کریمی، طراح صحنه ولباس:محسن نوروزی، طراح گریم:ایمان امیدواری، صدابردار:علی عدالت دوست، سرپرست گروه کارگردانی:علیرضا نجف زاده، مشاور اجرایی کارگردان:امیر عباس لطیفی، مدیر برنامه ریزی:علی صابری،  دستیار تهیه :فیاض هوشیار ، دستیار تولید:کامیاب متولی،مدیرتدارکات:حسین فیض آبادی، تصویربردار:هادی پویان، منشی صحنه:رضا بقایی، برنامه ریز:امیر رونقی، عکاس مهدیه لطفی، دستیار کارگردان:امیر سلیم خانی، مشاور رسانه ای:بیتا موسوی، مسئول فضای مجازی:آریان امیرخان،دستیاران تدارکات:علی قادری، مهدی شهرباف، گروه طراحی صحنه:صدرا صدری، وحید هجین نژاد، محمد کیالها، سحر سهرابی، مهدی ابراهیمی، گروه صدابرداری:سیوان محمودی، مسعود علم بیگی،گروه گریم:محمد کلاهدوز، نادر ناصرزاده، محمد محسنی، الهام فراخی، گروه تصویربرداری:فرهاد کریمی، حمید رضایی، محمد کریمی، مسعودباقرزاده، میلاد زرگر، گروه تدارکات:علی جان کریمی لقب، رضا اژدری، امیرنیکومنظری،نقلیه:حمید مهتاب، محمد گورزی، شهرام شکیبا، افشین بابایی، عباس مجری،صفر الوندی، علی اکبر تهرانی، فرزاد سندی، داود مردای، سینه موبیل:سعید فکری، سید محسن موسوی، امور مالی: دنیا نجارزاده ، امور اداری : محسن افضلی ، امور دفتری : فرناز تهامی ، کارپرداز : حسین ترک زبان و مجری طرح:موسسه سینمایی سیمای مهر.

محمد حسین لطیفی کارگردان سینما و تلویزیون جمعه ۲۵ دی ماه سریال نوروزی خود را با حضور بهنام تشکر و نگار عابدی در تهران کلید زد. این مجموعه که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده و پیش از این در مطبوعات آن را «دودکش ۲» نامیده اند، روز گذشته ۲۵ دی ماه با حضور بهنام تشکر ونگار عابدی در تهران در لوکیشن خانه نصرت کلید خورد. سریال تلویزیونی جدید محمد حسین لطیفی که قرار است نوروز ۹۵ از شبکه اول سیما پخش شود، به تهیه کنندگی سید محمود رضوی ساخته می شود. مجموعه تلویزیونی «تنهایی لیلا» کار قبلی این کارگردان نیز تابستان امسال از شبکه سوم پخش شد. ادامه مطلب ...

فیلم «من» با بازی لیلا حاتمی و بهنوش بختیاری به بخش مسابقه سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر راه یافت.

 

فیلم من فیلم لیلا حاتمی و بهنوش بختیاری آماده برای سیمرغ

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، بهنوش بختیاری با انتشار عکسی از فیلم «من» خبر راه یافتن این اثر سینمایی را به بخش سودای سیمرغ اعلام و از عوامل فیلم تشکر کرد.

او در این باره در اینستاگرام نوشت : « فیلم «من» بعد از حضور در بخش نگاه نو به بخش مسابقه سودای سیمرغ جشنواره سی وچهارم فجرراه یافت.

با تشکر فراوان از کارگردان: سهیل بیرقی عزیز و تهیه کنندگان: سعید سعدی و سعید خانی. بازیگران:لیلا حاتمی، امیرجدیدی، بهنوش بختیاری، علی استادی، علیرضا منصور، سینا عطائیان و مانی حقیقی.

با تشکر از گریم متفاوت عظیم فراین عزیز. خودم این فیلمو خیلی دوس دارم. خلاصه داستان: مارو نرقصون آذر!»

فیلم «من» با بازی لیلا حاتمی و بهنوش بختیاری به بخش مسابقه سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر راه یافت.  

فیلم-من

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، بهنوش بختیاری با انتشار عکسی از فیلم «من» خبر راه یافتن این اثر سینمایی را به بخش سودای سیمرغ اعلام و از عوامل فیلم تشکر کرد. او در این باره در اینستاگرام نوشت : « فیلم «من» بعد از حضور در بخش نگاه نو به بخش مسابقه سودای سیمرغ جشنواره سی وچهارم فجرراه یافت. با تشکر فراوان از......

سینا حجازی که بیشتر کارهای خود را به صورت تک آهنگ منتشر کرده ، نخستین آلبوم خود را در اردیبهشت ۹۴ روانه بازار کرد.

وی این عکس را در اینستاگرام برای هواداران خود منتشر کرده است. او پسر صدرالدین حجازی از بازیگران قدیمی سینما و تلویزیون ایران است.

 

سینا حجازی عکس خواننده جوان سینا حجازی در کنار مادر محترم

سینا حجازی که بیشتر کارهای خود را به صورت تک آهنگ منتشر کرده ، نخستین آلبوم خود را در اردیبهشت ۹۴ روانه بازار کرد. وی این عکس را در اینستاگرام برای هواداران خود منتشر کرده است. او پسر صدرالدین حجازی از بازیگران قدیمی سینما و تلویزیون ایران است.  

سینا-حجازی

......

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از جبهه جهانی مستضعفین، مسلمان شدن دختر مسیحی نروژی و پنهان کردن طولانی‌مدت آن از ترس واکنش و برخورد جامعه، به بحث روز رسانه‌های خبری این کشور تبدیل شده است.

سایت خبری “دنیا الوطن” فلسطین در این‌باره نوشت: “مارتا یونسون” دختر ۲۱ ساله نروژی، یکسال و نیم پیش به دین اسلام گرویده اما این تصمیم خود را طی این مدت عمومی نکرده بود.

وی به تازگی تصمیم گرفته است که مسلمان شدن خود را به مردم اعلام کند که این امر واکنش‌های مختلفی را در پی داشته است.

مارتا که نام خود را به مریم تغییر داده است، در صفحه فیس‌بوک خود نوشت: من به دینم افتخار می‌کنم.

وی در این‌باره گفت: با جوانی مسلمان آشنا شدم و او در مورد اسلام و تعالیم والایش برای من سخن گفت؛ من به تحقیق در مورد شنیده‌ها و تعالیم این دین پرداخته و در نهایت تصمیم گرفتم که مسلمان شوم.

 

دختر نروژی جنجالهای اسلام آوردن دختر جوان نروژی در اروپا مارتا یونسون جنجالهای اسلام آوردن دختر جوان نروژی در اروپا

مطبوعات نروژ ضمن انتشار این خبر، کار وی را شجاعانه توصیف کردند؛ زیرا اعلام تغییر دین توسط یک دختر در جامعه‌ تندرو مسیحی نروژ کار بسیار سختی است.

هرچند این روزها به دلیل حملات داعش به فرانسه و جنایات گروهک‌های تروریستی تکفیری مورد حمایت غرب در سوریه و عراق، موج اسلام‌هراسی و اسلام‌ستیزی در کشورهای اروپایی گسترش یافته است؛ اما شاهدیم که بسیاری از جوانان غربی با کنار گذاشتن پیش‌فرض‌های ذهنی خود و آشنایی با معارف دین اسلام به سمت این دین مبین گرایش پیدا می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از جبهه جهانی مستضعفین، مسلمان شدن دختر مسیحی نروژی و پنهان کردن طولانی‌مدت آن از ترس واکنش و برخورد جامعه، به بحث روز رسانه‌های خبری این کشور تبدیل شده است. سایت خبری “دنیا الوطن” فلسطین در این‌باره نوشت: “مارتا یونسون” دختر ۲۱ ساله نروژی، یکسال و نیم پیش به دین اسلام گرویده اما این تصمیم خود را طی این مدت عمومی نکرده بود. وی به تازگی تصمیم گرفته است که مسلمان شدن خود را به مردم اعلام کند که این امر واکنش‌های مختلفی را در پی داشته است. مارتا که نام خود را به مریم تغییر داده است، در صفحه فیس‌بوک خود نوشت: من به......

1764 واکنش علی مطهری به خبر رد صلاحیتش

علی مطهری در کانال تلگرامی خود نوشت: خبر رد صلاحیت بسیاری از افراد منتقد از جمله خودم را برای انتخابات مجلس شورای اسلامی شنیدم. به نظر می‌رسد که هیئت‌های نظارت استانها در مجموع حق‌الناس را رعایت نکرده‌اند و بسیاری از افراد خوش‌فکر را به صرف منتقد بودن، رد صلاحیت کرده و با محروم نمودن مردم از انتخاب آنها نوعی تعیین تکلیف برای مردم و دخالت در نتیجه انتخابات و ترکیب مجلس آینده کرده‌اند. امیدوارم شورای نگهبان توجه کافی به حقوق مردم و حق‌الناس داشته باشد و این افراط را تعدیل کند.
وی افزود: در اینجا نقل جملاتی از شهید آیت‌الله مطهری درباره انتخاب وکیل، مناسب است: «از جمله مواردی که رشد و پیشرفت و تکامل مردم در این است که در آن کار آزاد و مختار باشند و اگر مصلحتِ آنها را به زور به آنها بدهیم هیچ‌گاه صلاحیت استفاده از مصالح خود را پیدا نمی‌کنند، موردی است که مردم باید با اراده و میل خود وکیل صالح خود را انتخاب کنند و خودشان برسند به حدی که وکیل صالح انتخاب کنند. تحمیل وکیل – ولو صالح – اثرش این است که هیچ وقت استعداد اجتماعی مردم به فعلیت نمی‌رسد و تجربه اجتماعی و عقل تجربی اجتماعی پیدا نمی‌کنند. »  (یادداشتهای استاد مطهری، ج ۱ / ص ۸۶)

1764

علی مطهری در کانال تلگرامي خود نوشت: خبر رد صلاحیت بسیاری از افراد منتقد از جمله خودم را برای انتخابات مجلس شورای اسلامی شنیدم. به نظر می‌رسد که هیئت‌های نظارت استانها در مجموع حق‌الناس را رعایت نکرده‌اند و بسیاری از افراد خوش‌فکر را به صرف منتقد بودن، رد صلاحیت کرده و با محروم نمودن مردم از انتخاب آنها نوعی تعیین تکلیف برای مردم و دخالت در نتیجه انتخابات و ترکیب مجلس آینده کرده‌اند. امیدوارم شورای نگهبان توجه کافی به حقوق مردم و ......

این خودرو یک استین سون مدل ۱۹۲۹ میلادی که در وضعیت مناسبی نگهداری شده است .
بنا بر گفته مالک این خودرو این خودرو۸۷ ساله را ساخت کشور انگلستان ذکر کرد و گفت: این خودرو  ۴۰ سال پیش به صورت کامل بازسازی شده است.
بنا به گفته مالک، این خودرو تنها نمونه باقی مانده از این مدل در ایران است.

 

545862 330 خودروی خاص استین سون مدل 1929 در ایران 545863 318 خودروی خاص استین سون مدل 1929 در ایران 545864 233 خودروی خاص استین سون مدل 1929 در ایران 545865 101 خودروی خاص استین سون مدل 1929 در ایران

این خودرو یک استین سون مدل 1929 میلادی که در وضعیت مناسبی نگهداری شده است . بنا بر گفته مالک این خودرو این خودرو87 ساله را ساخت کشور انگلستان ذکر کرد و گفت: این خودرو  40 سال پیش به صورت کامل بازسازی شده است. بنا به گفته مالک، این خودرو تنها نمونه باقی مانده از این مدل در ایران است.  

545862_330 545863_318 545864_233ادامه مطلب ...

در چند سال اخیر چین به عنوان بزرگ‌ترین بازار تلفن‌های همراه شناخته شده و رقابت در این بازار و به‌خصوص در حوزه تلفن‌های اقتصادی و ارزان قیمت، بسیار شدید است. در این بین و در کنار تولید کنندگان بزرگ و مطرح بین‌المللی، شرکت‌های چینی زیادی هم هستند که توانسته‌اند به خوبی موفقیت خود را نه تنها در چین بلکه در سطح جهانی نشان دهند، شرکت‌هایی مانند شیائومی، هوآوی، لنوو، اوپو و … .

 

544820 955 مشخصات تلفن ارزان قیمت لنوو مخصوص آسیا

لنوو Lemon 3 تنها در چین و چند کشور آسیایی دیگر به فروش می‌رسند. اما این تلفن ارزان قیمت چه چیزی برای گفتن دارد؟

لنوو Lemon 3 حدود ۱۰۶ دلار قیمت دارد. از مشخصات این محصول می‌توان به صفحه ۵ اینچی Full HD، پردازنده اسنپدراگون ۶۱۶ با ۶ هسته پردازشی، دوربین اصلی ۱۳ مگاپیکسلی، دوربین سلفی ۵ مگاپیکسلی و حافظه داخلی ۱۶ گیگابایتی اشاره کرد. همچنین لنوو در این گوشی از صدای Dolby استفاده کرده، بنابراین با این امکانات و این مشخصات سخت افزاری فوق‌العاده، قیمت در نظر گرفته شده برای این گوشی خیلی کم است، اما باعث می‌شود تا سایر رقبا هم به فکر معرفی حریفی برای این مدلباشند و در نهایت ما شاهد میان‌رده‌هایی باکیفیت‌تر باشیم. ضخامت این گوشی حدود ۷.۹۹ میلی متر است و تنها ضعف آن در مقابل Redmi 3 باتری آن است. شیائومی برای محصولش از یک باتری ۴۱۰۰ میلی آمپری استفاده کرده در حالی که باتری Lemon 3 حدود ۲۷۵۰ میلی آمپر است.

منبع: آی تی رسان

در چند سال اخیر چین به عنوان بزرگ‌ترین بازار تلفن‌های همراه شناخته شده و رقابت در این بازار و به‌خصوص در حوزه تلفن‌های اقتصادی و ارزان قیمت، بسیار شدید است. در این بین و در کنار تولید کنندگان بزرگ و مطرح بین‌المللی، شرکت‌های چینی زیادی هم هستند که توانسته‌اند به خوبی موفقیت خود را نه تنها در چین بلکه در سطح جهانی نشان دهند، شرکت‌هایی مانند شیائومی، هوآوی، لنوو، اوپو و … .  

544820_955

لنوو Lemon 3 تنها در چین و چند کشور آسیایی دیگر......